שמועה: גרסה מחודשת של Diablo 2 תגיע עוד השנה

דיאבלו 2 הוא אחד המשחקים האהובים ביותר אי פעם של חברת בליזארד. בעוד שהחברה החלה לשחרר גרסאות Remaster של משחקיה בשנים האחרונות, החל מ-Starcraft, דרך WarCraft 3 ואפילו WOW, נראה שדווקא Diablo 2 נדחק לשוליים ולא זכה לגרסה מחודשת משלו. לפי שמועה חדשה, יכול להיות שהמצב עומד להשתנות – עוד השנה.

האתר הצרפתי Actugaming דיווח כי לפי מקורות "מקורבים לסטודיו הפיתוח", הצוות עובד על חידוש ל-Diablo 2 שאמור לצאת ברבע האחרון של השנה, לקראת עונת החגים. בליזארד תקרא למשחק Diablo 2: Resurrected. לטענת האתר, המידע מגיע משיחה שערכה החברה עם משקיעים. עוד נמסר כי החברה המפתחת את החידוש היא לא בליזארד עצמה, אלא סטודיו בשם Vicarious Visions שעד עתה ביצע עבודות שונות עבור Activision, כמו החידוש ל-Crash Bandicoot (שיצא תחת השם Crash Bandicoot N Sane Trilogy) ותכנים ל-Destiny 2.

השמועה התפשטה במהרה ופורסמה כעת גם ב-IGN וב-Forbes. יש לכך סיבה טובה: ראשית, האתר Actugaming הצליח להדליף בעבר את קיומם של Diablo 4 ו-Overwatch 2 לפני שאלה נחשפו לציבור, כך שהאתר קנה לעצמו שם כמקור ראוי להתייחסות. שנית, דיאבלו 2, כאמור, הוא אחד המשחקים האהובים של בליזארד, והפרויקט יהווה הימור בטוח עבור החברה. בחודש יוני ימלאו לו עשרים שנה מאז שוחרר, וזה יכול להיות זמן מצוין להכריז על חידוש עבור המשחק.

אלא שעד כה, לא נמצאו הוכחות שיאששו את הדברים, ולכן יש להתייחס אליהם במידה של ספק. יוצרי הסדרה, מקס ואריך שייפר, סיפרו בשנה שעברה ל-GameSpot כי קוד המקור של דיאבלו 2 אבד. יותר מכך – קבצי הגרפיקה של המשחק, הדרושים בדרך כלל כדי ליצור גרסאות חידוש כאלה, אבדו גם הם. למעשה, אם המשימה באמת הוטלה על Vicarious Visions, הסטודיו יצטרך לפתח את כל המשחק מאפס, כולל הגרפיקה. אם השמועה אכן נכונה, יתכן שנשמע על כך באירוע ה-Summer of Gaming של IGN, שבו תציג גם חברת בליזארד.

מקורות
פורבס
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות