תכני נטפליקס ישולבו בבאנדל עם פרטנר TV במחיר 99 ש”ח

נטפליקס ופרטנר TV תמונה: פרטנר

חברת פרטנר הודיעה הבוקר (ד’, 13.5) כי נכנסה לשיתוף פעולה חדש מול חברת נטפליקס, במסגרתו ישולבו שירותי נטפליקס יחד עם שירות פרטנר TV בחבילה אחת שתוצע ללקוחות במחיר של 99 ש”ח בחודש עבור החבילה הסטנדרטית של נטפליקס, אשר כוללת צפייה ב-HD בעד 2 מכשירים. החבילה החדשה כוללת גם ממיר 4K עם שלט לביצוע פעולות באמצעות הקול ללא תוספת תשלום, והתקנה חינם, כאשר כל ממיר 4K נוסף יגיע בעלות חודשית של 15 ש”ח.

פרטנר משלבת את נטפליקס בבאנדל הטריפל שלה גם כן, זה יוצא במחיר של 189 ש”ח בחודש ויכלול את שירותי הטלוויזיה פרטנר TV + נטפליקס, אינטרנט (ספק + תשתית) וטלפון קווי, כשבפרטנר מציינים כי העלות החודשית בחבילות פרטנר TV לא משתנה אוטומטית לאחר שנה או כל תקופה קצובה אחרת וכי החבילות החדשות מוצעות כעת ללקוחות קיימים וחדשים כאחד, וללא דמי הצטרפות או דמי מעבר בין התכניות השונות. כמו כן, מציינים בפרטנר כי ניתן להעביר חשבונות נטפליקס קיימים לחבילה החדשה.

שירות פרטנר TV הגיע עד עת זו במחיר של 69 ש”ח בחודש, ומחיר זה יישאר כפי שהוא עבור מי שאינם מעוניינים בבאנדל החדש עם שירות נטפליקס. מתוך כך עולה כי העלות הנוספת של נטפליקס בבאנדל עומדת על 30 שקלים, כך שהמחיר הוא נמוך ממחיר הבסיס של 46.90 ש”ח בחודש אותו מציעה נטפליקס עבור החבילה הבסיסית בשירות הסטרימינג שלה כיום בישראל.

מריה פרראס, סגנית נשיא לפיתוח עסקי בנטפליקס לאזור אירופה, המזרח התיכון ואפריקה, אמרה:

אנו שמחים להרחיב את השותפות שלנו עם פרטנר TV, שהופכת את הצריכה של נטפליקס בישראל לקלה עוד יותר. עם המהלך החדשני הזה וההיצע האדיר של תוכן מקורי של נטפליקס מרחבי העולם, לקוחות פרטנר TV יוכלו לגשת וליהנות בקלות מהתוכן הטוב ביותר במקום אחד.

איציק בנבנישתי, מנכ”ל פרטנר מסר:

לפני 3 שנים התחלנו את המסע המשותף של פרטנר TV ונטפליקס בהכרזה על שותפות פורצת דרך, ומאז הצלחנו בעבודה משותפת לשנות את שוק הטלוויזיה בישראל, עם צמיחה מדהימה במספר המנויים ועם מהפכה בהרגלי הצפייה. היום, אנחנו משנים שוב את חוקי המשחק עם שילוב בלעדי ומנצח של התוכן המוביל בעולם והממשק המתקדם בישראל, וכל זה במחיר הכי אטרקטיבי בשוק הישראלי. פרטנר TV הוא שירות הטלוויזיה הראשון בישראל ששילב בממשק שלו את תכני נטפליקס, ושיתוף הפעולה הייחודי שלנו עם נטפליקס, מביא ללקוחות פרטנר TV את חווית הצפייה המושלמת.

לירן דן, סמנכ”ל אסטרטגיה ופיתוח עסקי בפרטנר מסר:

לאחר חודשים של עבודה צמודה עם הצוות של נטפליקס, אנחנו נרגשים להביא את הדבר הגדול הבא לשוק הישראלי. מדובר בצעד נוסף בשבירת החומות שבין טלוויזיה רב-ערוצית לשירותי סטרימינג. יותר ויותר צופים מתרגלים לנוחות הצפייה בממשק אחד של שידורים חיים, צפיית Catch up, ושירותי סטרימינג בינלאומיים. כבר היום רוב צופי הטלוויזיה בישראל עושים שימוש על בסיס יומי בצפייה בתכני סטרימינג, ושליש מזמן הצפייה היומי של כלל הצופים מוקדש לתכני שירותים אלו.

* 13.5.2020, 14:00 – הכתבה עודכנה עם פרטים אודות חבילת נטפליקס הזמינה, זוהי החבילה הסטנדרטית עם תמיכה ב-HD ולא החבילה הבסיסית.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים