לוגו סטארטרק

האנטרפרייז חוזרת: סדרה חדשה בעולם "מסע בין כוכבים" מחזירה את ספינת החלל האגדית

סדרה חדשה ומפתיעה בעולם "מסע בין כוכבים" (Star Trek) תופק עבור שירות הסטרימינג CBS All Access ותחזיר את הספינה האגדית U.S.S. Enterprise (האנטרפרייז). על סיפון הספינה ובמרכז הסדרה יהיו שלוש דמויות אהובות במיוחד: קפטן כריסטופר פייק, ולצידו מספר אחת וקצין המדע ספוק. שמה של הסדרה יהיה Star Trek: Strange New Worlds ("מסע בין כוכבים: עולמות חדשים ומוזרים") והיא צפויה להתרחש "כעשור לפני שקפטן קירק עמד על על סיפון ספינת האנטרפרייז".

כריסטופר פייק היה הקפטן של ספינת צי הכוכבים U.S.S. Enterprise לפני שקפטן קירק תפס את הפיקוד על הגשר. את דמותו גילמו מספר שחקנים במרוצת השנים, אך הוא הולך איתנו עוד מפרק הפיילוט של "מסע בין כוכבים" שלא התקבל, כשבמקומו ליהקו את וויליאם שטנר להיות הקפטן (קירק) של האנטרפרייז בתפקיד האגדי.

*זהירות: ספויילרים בפסקה לפניכם*

מאז הופיעה דמותו של קפטן פייק בסרטי "מסע בין כוכבים" החדשים, ולאחרונה בעונה השנייה של "מסע בין כוכבים: דיסקברי", אותו גילם השחקן אנסון מאונט, את מספר אחת וספוק יגלמו גם כן השחקנים שהיו לצד קפטן פייק בסדרה "מסע בין כוכבים: דיסקברי". את מספר אחת תגלם רבקה רומיין ואת ספוק יגלם איתן פק.

*סוף ספויילרים*

הסדרה Star Trek: Strange New Worlds תעקוב אחרי קפטן כריסטופר פייק, מספר אחת וקצין המדע ספוק בזמן שהם "מגלים עולמות חדשים ברחבי הגלקסיה". היא מצטרפת לעוד שתי סדרות בעולם "מסע בין כוכבים" שמפיק שירות CBS All Access: "דיסקברי" ו"פיקארד", שתיהן נחשבות להצלחה די גדולה עבור הרשת, כשהראשונה גם משודרת בישראל דרך נטפליקס. הסדרות ברמת הפקה מאוד גבוהה ונחשבות לבסיס של שירות הסטרימינג. אליהן צפויות להצטרף עוד מספר סדרות בעולם "מסע בין כוכבים", הנחשב לנכס המרכזי של CBS.

אין תאריך רשמי לעליית של Star Trek: Strange New Worlds ועם מצב הקורונה ברחבי העולם כנראה שגם יקח זמן עד שיחלו הצילומים. כמו כן, אין לנו כרגע מידע לגבי זמינות הצפייה בישראל.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות