נטפליקס חושפת תאריך לעונה 2 של אקדמיית המטרייה

אחת הסדרות הפופולריות והמפתיעות של שנת 2019 הייתה "אקדמיית המטרייה" (The Umbrella Academy) של נטפליקס. הסדרה, המבוססת על הקומיקס בעל אותו שם, הפכה לאחת משלושת הסדרות הנצפות ביותר של נטפליקס באותה השנה.

מעריצי הסדרה ישמחו לגלות ש"אקדמיית המטרייה" לא נפגעה ממגבלות מגיפת הקורונה והיא תגיע לשירות הזרמת הוידאו ב-31 ביולי. התאריך נחשף באמצעות וידאו ששוחרר לרשת ומציג את השחקנים מרקדים בביתם (באווירת הקורונה כמובן) עם לבוש סטנדרטי וחצי ברוח הדמות אותה הם מגלמים.

"אקדמיית המטריה" היא סדרת מדע בדיוני העוקבת אחר קבוצת אנשים שאומצו בילדותם על ידי מיליארדר מוזר, כיוון שיש להם כוחות על טבעיים. מתוך שבעה ילדים שרדו שישה. העונה הראשונה של הסדרה מראה לנו איך הם התאחדו כמבוגרים  לראשונה אחרי בהרבה מאוד שנים כדי לקבור את אביהם המאמץ, שנהרג בנסיבות מסתוריות. המפגש בין השישה לא הולך חלק, אך הם נאלצים לעבוד יחד, כיוון שהם מגלים שתוך פחות משבוע העולם הולך להיחרב – ורק הם יכולים לעצור את זה.

מלבד הוידאו, נטפליקס לא הודיעה על פרטים נוספים בנוגע לעונה השנייה של "אקדמיית המטרייה". הוידאו הינו טיזר בלבד לתאריך ולא לעלילת המשך הסדרה. אנחנו כן מצפים שהיא תחזור עם הדמויות הצבעוניות ורמת מוזרות גבוהה כפי שהתרגלנו בעונה הראשונה.

עונה 2 של אקדמיית המטריה תגיע לנטפליקס ב-31 ביולי, 2020.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות