אינטל רוכשת את Rivet Networks בעלת מותג פתרונות הרשת Killer

צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג’טי

חברת אינטל (Intel) הכריזה על רכישת חברת Rivet Networks, יצרנית מותג פתרונות הרשת Killer המיועד בעיקר לשחקני מחשב, המגיע עם סט כלים וטכנולוגיות רחב שנועד לספק חיבור אינטרנט מהיר וטוב יותר לתרחישי שימוש ספציפיים, עם אלגוריתם תיעדוף יעודי שמספק ביצועים טובים יותר לעומת פתרונות רשת מקבילים.

בעוד שרוב המשתמשים לא שמעו מעולם על חברת Rivet Networks או מותג Killer, סביר להניח שאם יש ברשותכם מחשב גיימינג מהשנים האחרונות, שהוא משתמש בכרטיס הרשת או ה-WiFi של החברה. מותג ה-Killer הצליח להפוך בשנים האחרונות לפתרון נישה יעודי בתחום פתרונות הרשת החוטיים והאלחוטיים, עם מגוון טכנולוגיות שנועדו לתת לו יתרון על פני מוצרים מקבילים ולספק חיבור אינטרנט מהיר יותר עם זמני שיהוי נמוכים יותר, תכונות קריטיות בעבור שחקני מחשב.

עוד בטרם הרכישה החדשה, שתי החברות שיתפו פעולה בתחום כרטיסי ה-WiFi, כאשר כרטיס הרשת האלחוטי Killer Wireless-AC 1550 יוצר על ידי אינטל ואילו כרטיס ה-Killer Wi-Fi 6 AX1650 האחרון של החברה הוא למעשה גרסה מותאמת של כרטיס ה-Intel AX200 של אינטל, המגיע עם שיפורים של Rivet Networks.

אינטל ו-Rivet Networks (מקור אינטל)

באמצעות הרכישה של Rivet על ידי אינטל, האחרונה תוכל לשלב את שלל הטכנולוגיות השונות אותן פיתחה Rivet על מנת לשפר את ביצועי פתרונות הרשת הקיימים של אינטל, ולהגדיל את היצע המוצרים אותם החברה מספקת ליצרני המחשבים השונים.

בעוד שסביר להניח שחברת אינטל תשמור על מותג ה-Killer הקיים, שהצליח לצבור פופולריות בשנים האחרונות, ייתכן כי נזכה לראות כמה מהטכנולוגיות הקיימות של החברה זולגות גם למוצרים האחרים של אינטל שאינם יעודיים לשחקני מחשב.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים