סמסונג מפיצה עדכון לדגמי ה-Galaxy S20 לשיפור מהירות הפוקוס ולתיקון הבעיות בדגם האולטרה

Galaxy S20 Ultra (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי) Galaxy S20 Ultra (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג’טי)

את מכשיר ה-Galaxy S20 Ultra הפיצה סמסונג לשוק כבר במהלך פברואר האחרון, אך מאז השקתו העולמית משתמשים ברשת מדווחים על ביצועי פוקוס ירודים ואיטיים, הן בצילומים מרחוק ובמיוחד בצילומים מקרוב. מאז החלו התלונות, סמסונג שחררה שלושה עדכונים שונים אשר אמורים לתקן את בעיות הפוקוס, כאשר אין ספק שהמשתמשים ברשת דיווחו חזרה כי העדכונים שיפרו את הפוקוס, אך לא פתרו את בעיית הפוקוס על עצמים קרובים.

כעת, החברה משחררת עדכון נוסף שכבר החל להגיע למשתמשים בדרום-קוריאה ומתייחס גם לדגמי ה-Galaxy S20 וה-Galaxy S20 Plus, לצד ה-Galaxy S20 Ultra. דגמי הסטנדרט המוזכרים לעיל זוכים לקבל שיפור למצלמה כך שיוכלו להתפקס מהר יותר ולהינעל על עצמים נעים, זאת בנוסף לעדכון האבטחה האחרון לחודש מאי.

עם זאת, החדשות המעניינות יותר נוגעות לדגם ה-Galaxy S20 Ultra, זאת עקב העובדה שדגמי הסטנדרט לא סבלו מבעיות פוקוס כלשהן וביצועי הפוקוס שלהם היו טובים מאוד מתחילת הדרך. לעומתם, דגם האולטרה מקבל כעת בגזרת העדכון תיקון שיאפשר לו לבצע פוקוס על עצמים קרובים בחלקת ה-10 ס”מ, כך שיוכל להתפקס על אלו באופן מהיר ומדויק יותר.

בנוסף, המכשיר מקבל גם שיפור לאיכות התמונה בעת צילום במצב לילה (Night Mode), כאשר גם סורק טביעות האצבע אמור לפתוח את המכשיר בצורה מהירה יותר ומערך האודיו צפוי להעניק לנו חווית סאונד עשירה מלפני כן. שם הקוד של העדכון הוא G98*NKSU1ATE6, כך שבמידה וזה מגיע למכשירכם תוכלו לדעת בבירור מה האחרון מביא עמו.

השוואת מפרטים