הדלפה: כך ייראה ה-Galaxy Note 20 Plus

מספר דיווחים ושמועות חלפו על פנינו לפני שהמדליף המוכר OnLeaks התייחס לדגם ה-Galaxy Note 20 Plus, אך כעת, המדליף פרסם את העיצוב המלא של מכשיר הדגל הבא מבית סמסונג וזה מציג לנו עיצוב מוכר עם מעט שינויים חיצוניים. כמו כן, המכשיר מציע מסך מעט גדול יותר מקודמו בשנה שעברה, זאת בנוסף לגוף מעט דקיק יותר ורוחב זהה.

בחזיתו של ה-Galaxy Note 20 Plus נוכל להבחין במסך חדש בגודל 6.9 אינץ', כשזה מגיע עם חור מצלמה קטן הנמצא בחלקו העליון והאמצעי עם מבנה מלבני ומעט חד המאפיין את סדרת הנוט של סמסונג. את מיקום כפתורי ויסות הווליום וכפתור ההדלקה/הכיבוי סמסונג מעבירה השנה מצידה השמאלי של המסגרת לצידה הימני, זאת לאחר שב-Galaxy Note 9 מיקמה את כפתור ההדלקה בצידה הימני של המסגרת ואת ויסות הווליום בצידה השמאלי.

Samsung Galaxy Note 20 Plus (תמונה: pigtou)

השוליים המקיפים את המסך נראים ככאלה המגיעים בעובי זהה לקודמם, אך בבחינת המסגרת התחתונה של המכשיר ניתן לראות כי מיקומו של העט עבר מצד ימין לשמאל יחד עם גריל הרמקול. עוד במסגרת התחתונה סמסונג מטמיעה את מחבר הטעינה מסוג USB Type-C לצד מיקרופון ופס אנטנה. בחלקה העליון של המסגרת לא נמצא יותר מידי מלבד פס אנטנה ומיקרופון נוסף.

במעבר לחלקו האחורי של המכשיר, כאן נגלה את מערך הצילום החדש אשר כולל 4 חיישנים שונים כששניים מהם מתפקדים בתצורה רגילה והשלישי עובד כפריסקופ לביצוע זום אופטי לטווח רחוק. החיישן הרביעי מיועד לאיסוף עומק בלבד, וזה ממוקם מתחת למבזק הלד. מידותיו של המכשיר עומדות על 165 מ"מ לאורכו (162.3 מ"מ ב-Note 10 Plus), יחד עם 77.2 מ"מ לרוחבו (זהה) ו-7.6 מ"מ המסמלים את עוביו (7.9 מ"מ ב-Note 10 Plus).

מקורות
pigtou
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות