מצלמת רכב Mi Smart Dashcam 2K (מקור JD)

הוכרזה: Xiaomi Mi Smart Dashcam 2K – מצלמת רכב ברזולוציית 2K

| יום שלישי, 26 במאי 2020, 09:30 | גאדג'טים, רכב

שיאומי (Xiaomi) הכריזה על תוספת חדשה למשפחת מצלמות הרכב של החברה עם דגם ה-Mi Smart Dashcam 2K, מצלמת רכב חדשה המגיעה עם יכולת צילום ברזולוציית 2K, כאשר תג המחיר עומד על פחות מ-200 ש"ח. בעוד שחברת שיאומי מציעה לא מעט פתרונות בתחום מצלמות הרכב, הם הגיעו בעבר לרוב ממותגי המשנה של החברה, דוגמת Yi או 70mai, כאשר מצלמת ה-2K החדשה היא מצלמת הרכב השניה של החברה תחת מותג שיאומי עצמה.

מצלמת ה-2K החדשה מגיעה בעיצוב שמזכיר יותר מצלמה רגילה, כאשר בחלקה האחורי ניתן למצוא מסך בגודל 3 אינץ' להפעלת מצלמת הדרך. את הצילום מבצע חיישן OV OS05A10 המסוגל לצלם ברזולוצייה של עד 1600p, אך מוגבל ל-2K בלבד או 1440p על ידי שיאומי, כאשר הוא מספק זווית צילום של 140 מעלות ומפתח צמצם f/1.8.

מצלמת רכב Mi Smart Dashcam 2K (מקור JD)

בדומה לכמה מדגמי מצלמות הרכב האחרות של שיאומי, מצלמת ה-2K החדשה מגיעה עם יכולת הפעלה קולית וללא צורך בהורדת הידיים מההגה עם פקודות דוגמת צילום וידאו או צילום סטילס. המצלמה מצויידת בטכנולוגיית הפחתת "רעשי 3D" בצילום ו-WDR (ר"ת wide dynamic technology) ליצירת וידאו איכותי יותר.

מצלמת ה-Mi Smart Dashcam 2K החדשה תהיה זמינה למכירה בסין החל מה-1.6 במחיר של 399 יואן (כ~197 ש"ח).

עם תג מחיר נמוך של פחות מ-200 ש"ח, מצלמת ה-Dashcam 2K צפויה לעניין לא מעט בעלי רכב המעוניינים בשקט הנפשי אותו מצלמת רכב טובה יכולה להוסיף להם בזמן הנהיגה.

מקורות
gizmochina
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות