פנסוניק משיקה צמד אוזניות TWS בפעם הראשונה

חברת פנסוניק (Panasonic) בוחרת להיכנס לשוק אוזניות ה-TWS האלחוטיות ומשיקה את אוזניות RZ-S500W, המגיעות עם סינון רעשים "Dual Hybrid" היברדי ואת אוזניות ה-RZ-S300W הזעירות בקוטר 17 מ"מ בלבד, כאשר שני הדגמים החדשים מגיעים עם עמידות למים בתקן IPX4 וזמן סוללה ארוך של עד 20 ו-26 שעות, בהתאמה.

אוזניות ה-RZ-S500W מוגדרות על ידי החברה כאוזניות סינון רעשים היברידיות כפולות, המשלבות בין סינון רעשים FF-NC (ר"ת FeedForward Noise Cancelling) ו-FB-NC (ר"ת Feedback Noise Cancelling) עם עיבוד אותות אנלוגי ודיגיטלי, על מנת ליצור את סינון הרעשים המוביל בשוק עם 50 רמות של סינון רעשים ושליטה ישירות מהאוזניה עצמה.

לעומת ה-RZ-S500W, אוזניות ה-RZ-S300W מגיעות ללא סינון רעשים מובנה, אך בעיצוב קטן יותר ומשקל נמוך לשימוש נוח לפרקי זמן ארוכים, כאשר קוטר האוזניות עומד על 17 מ"מ בלבד. האוזניות מגיעות עם דרייברי 6 מ"מ להפקת איכות אודיו גבוהה במיוחד.

שתי האוזניות יגיעו עם מיקרופון MEMS באיכות גבוהה לניהול שיחות ללא רעשי רקע, כאשר הן תומכות בהפעלה של העוזרות הקוליות Alex, Siri ו-Google Assistant, עם אפשרות שליטה על האפשרויות של האוזניות באמצעות אפליקציית ה-Panasonic Audio Connect היעודית למכשיר הסלולרי.

מבחינת זמן הסוללה, אוזניות ה-RZ-S500W צפויות להציע עד 6 שעות שימוש בטעינה בודדת ועד 20 שעות יחד עם מארז הטעינה, כאשר אוזניות ה-RZ-S300W יציעו עד 5 שעות שימוש בטעינה בודדת ועד 26 שעות יחד עם המארז טעינה שלהן.

אוזניות ה-RZ-S500W ו-RZ-S300W צפויות להיות זמינות למכירה במהלך יוני 2020, כאשר המחיר יעמוד על 199 ו-129 דולר, בהתאמה.

בעוד שפנסוניק נכנסת באיחור יחסי לשוק אוזניות ה-TWS, החברה מצליחה לבדל את דגם ה-RZ-S500W יחסית לאוזניות TWS אחרות בשוק, וגם מול אוזניות TWS עם סינון רעשים מובנה אחרות, הודות לשימוש בסינון רעשים היברידי כפול האמור לתת להן יתרון לעומת דגמים מתחרים.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות