סוני תקיים את אירוע חשיפת משחקי ה-PS5 ביום חמישי

| יום שלישי, 9 ביוני 2020, 09:30 | משחקים

סוני מסרה כי האירוע שנדחה, בו היא מתכננת להציג את משחקי ה-PlayStation 5, יתקיים ביום חמישי הקרוב. בהודעה מאת החברה נמסר כי האירוע ייערך ב-11 ביוני, בשעה 23:30 בלילה (שעון ישראל). "אנו מודים לכם על הסבלנות ועל ההבנה שלכם"; נכתב בבלוג החברה אודות הדחיה. "היינו צריכים לזוז הצידה ולתת לקולות חשובים להישמע במהלך התקופה ההיסטורית והחשובה הזו."

האירוע יוזרם בשידור חי ב-YouTube וב-Twitch, ולמרות שמשחקי ה-PlayStation 5 צפויים לרוץ ב-4K, השידור עצמו יתבצע ב-1080p בלבד, בקצב רענון של 30 תמונות לשניה. סוני מסרה כי השידור ברזולוציה נמוכה יותר יקל על צוות ההפקה, שעובד כרגע מהבית, בעקבות משבר נגיף הקורונה. "המשחקים שתראו ביום חמישי ייראו אפילו טוב יותר כשתשחקו בהם על ה-PlayStation 5 עם טלוויזיית 4K, כפי שאתם מצפים", נמסר. סוני ממליצה גם על צפיה עם אוזניות.

חשיפת המשחקים היא מרגשת בפני עצמה, אך לסוני עדיין יש כמה פרטים משמעותיים ביותר שעליה לחשוף: עיצוב המכשיר, המחיר לצרכן, ותאריך ההשקה. לא נראה כי סוני מתכננת לחשוף את הפרטים הללו באירוע הקרוב, שיתמקד, כאמור, במשחקים – אולם החברה עוד עשויה להפתיע ולחשוף פרט חדש ומשמעותי אודות המכשיר.

>> הצטרפו לערוץ גאדג'טי בטלגרם

בפרט, עניין המחיר של ה-PlayStation 5 מעורר סקרנות רבה, היות ונראה כי סוני התקשתה להוריד את מחיר המכשיר כך שיהיה נוח לכל כיס. לפי התמונה המצטיירת מדיווחים קודמים, ייתכן כי סוני תיאלץ להכריז על מחיר גבוה יחסית. בסופו של דבר, המחיר הוא בין הפרמטרים החשובים ביותר, אם לא החשוב מכולם, בעת השקת קונסולה חדשה – ועם נינטנדו ואקס-בוקס אשר נושפות בגבה, סוני תרצה להבטיח את הצלחת המכשיר הבא בסדרת ה-PlayStation כבר בשלב מוקדם בחיי המכשיר.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות