מפתחי אפליקציית הציורים Colors המציאו עט רגישה ללחץ עבור ה-Switch

שחקני ה-Nintendo DS הישנה אולי יזכרו אפליקציה מיוחדת בשם !Colors, שילוב בין משחק לאפליקציית ציורים יצירתית. כעת, המשחק עומד להגיע ל-Switch בגרסה חדשה, והפעם המפתחים מאפשרים גם לרכוש עט מיוחדת שתאפשר לכם לצייר בצורה מדויקת יותר. המשחק היצירתי ששמו Colors Live יכלול אפשרות לצייר כאוות נפשכם, וגם הרפתקה לשחקן יחיד בשם Colors Quest. המשחק נמצא בשלבי פיתוח אחרונים ואמור להגיע לחנויות במהלך הקיץ – אם כי לא נמסר תאריך השקה ספציפי.

העט המיוחדת שתתלווה למשחק נקראת SonarPen. בעוד שלקונסולת ה-Switch כבר הגיעו עטים קודם לכן, עד כה מדובר היה בעטים קפסיטיביים, המדמים לחיצה עם האצבע על מסך המגע. לעומת זאת, ה-SonarPen מתקדמת הרבה יותר – מדובר בעט רגישה ללחץ (Pressure-Sensitive), המזכירה עטים של גרפיקאים, כמו אלו של Wacom, ומאפשרת ציור ברמת דיוק גבוהה הרבה יותר. אין צורך בסוללות להפעלת העט.

חומרת ה-Switch אינה תומכת באופן טבעי בעט שכזו. על מנת ליצור את אפקט הרגישות ללחץ, המפתחים משתמשים בצליל מיוחד שעובר דרך העט, וככל שאנו לוחצים על המסך חזק יותר, הצליל נבלע והופך לחלש יותר. מיקרופון שהותקן בעט מזהה את רמת הצליל הזה, ממנו אפשר להבין למעשה כמה חזק המשתמש לוחץ על המסך. העט מתחברת לשקע האוזניות של ה-Switch כדי לספק את הרגישות ללחץ. בנוסף, העט כוללת כפתור ייעודי לשימוש בזמן הציור.

מפתחי המשחק ביקשו את עזרת הציבור בייצור העט שהמציאו. בקמפיין מימון המונים שהשיקו, המפתחים מציעים חבילה במחיר נוח: משחק הציורים יחד עם העט החדשה ב-39 דולרים בלבד. ניתן כמובן לתמוך בסכומים גבוהים יותר ולקבל תמורות נוספות, כמו נרתיק נשיאה עבור העט, גישה לגרסת הבטא של המשחק, ותשורות אחרות. הקמפיין עבר באופן ניכר את הסכום הנדרש, והוא עומד לפני סיום, כך שאם ברצונכם לרכוש את המשחק והעט בשלב מימון ההמונים, כדאי להזדרז לעשות כן.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות