סוני חושפת שני דגמים של ה-PlayStation 5 באופן רשמי

Playstation 5 (תמונה: Sony) Playstation 5 (תמונה: Sony)

לאחר תקופה ארוכה של שמועות וניחושים מצד הגיימרים, סוני סוף סוף הציגה את העיצוב של ה-PlayStation 5. העיצוב ממשיך את הקו שכבר ראינו בבקר השליטה של המכשיר, עם צבעי שחור-לבן ונגיעות של כחול – צבע המותג של PlayStation. ניתן להתרשם מהתמונות המציגות את המכשיר במלוא תפארתו. לצד המכשיר סוני הציגה שלט מולטימדיה, אוזניות ואת בקר השליטה שהכרנו, כולם באותו עיצוב.

יתר על כן, סוני הציגה גרסה נוספת של ה-PlayStation 5, שתיקרא Digital Edition ותגיע ללא כונן עבור מדיה פיזית (כלומר, ללא אפשרות להכניס דיסקים). גרסה זו של המכשיר תאפשר רק רכישה משחקים באופן דיגיטלי באמצעות חנות ה-PSN של סוני. ניתן לראות בבירור את היעדרותו של כונן המדיה מהמכשיר, שאיפשר לסוני להצר מעט את מידותיה של הקונסולה בגרסה זו, בהשוואה ל-PS5 הרגילה.

ליין ה-PlayStation 5 והמוצרים הנלווים
ימין: גרסת ה-PS5 הדיגיטלית בלבד; שמאל: הגרסה הרגילה

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

מלבד חשיפת העיצוב הראשוני של המכשיר, סוני הציגה במהלך הלילה שלל משחקים עבור ה-PlayStation 5. חלק מהמשחקים יגיעו בין 2020 ל-2021, וביניהם כותרים חדשים בסדרת Ratchet & Clank ו-Horizon. משחקים אחרים הוצגו בטריילרים מרהיבים למרות שעדיין לא ידוע תאריך השקתם (ואפילו לא השנה). כעת לסוני נותרו רק שתי שאלות מרכזיות לענות עליהן: מה יהיה מחיר המכשיר, ומתי הוא יגיע למדפי החנויות?

השוואת מפרטים