הוכרז: Star Wars: Squadrons הוא משחק קרבות החלל החדש של EA

| יום שלישי, 16 ביוני 2020, 13:45 | משחקים

חברת EA הכריזה על משחק חדש בעולם "מלחמת הכוכבים" שיגיע כבר באוקטובר הקרוב, ושמו Star Wars: Squadrons. המשחק יאפשר לנו להמריא לחלל במגוון חלליות קרב מפורסמות מ"מלחמת הכוכבים" ולהילחם מול שחקנים אחרים עם לייזרים וטילים, או מול המחשב בקרבות לשחקן יחיד. שחקני VR ישמחו לדעת כי המשחק יתמוך ב-PS VR ב-PlayStation 4, ובהתקני מציאות מדומה למחשב האישי.

המשחק מפותח על ידי Motive Montreal, סטודיו בבעלות EA שבעבר עזר בפיתוח של כותרים כמו Star Wars Battlefront 2 ו-Anthem. מעריצי "מלחמת הכוכבים" ישמחו לשמוע כי במשחק יופיעו כמה מהחלליות המוכרות ביותר מהסדרה, כמו ה-X Wing המיתולוגית של כוח המורדים, ה-A-Wing, U-Wing ו-Y-Wing, ואילו צד האימפריה יוכל להטיס חלליות כמו ה-TIE Fighter, TIE Interceptor, TIE Bomber וה-TIE Reaper.

לצד ההכרזה חשפה EA גם טריילר מרשים, שלפי החברה מייצג את הגרפיקה במשחק (הטריילר צולם בתוך מנוע המשחק). ניתן לראות בטריילר קרבות מלאי אקשן, תמרוני התחמקות בתוך שדות אסטרואידים בחלל, ואפילו כמה ספינות גדולות יותר שסביבן נערכים קרבות דרמטיים.

נראה כי EA למדה שיעור מסקנדל 'תיבות השלל' של החברה מהמשחק Star Wars Battlefront 2, היות והחברה הבטיחה כעת כי המשחק יכיל שיפורים אותם ניתן יהיה להשיג רק על ידי התקדמות במשחק (ולא תמורת תשלום). יתר על כן, המשחק יהיה חוצה-פלטפורמות ויאפשר לכם למצוא את חבריכם על ה-PlayStation 4, Xbox One והמחשב האישי ללא קושי.

Star Wars: Squadrons יגיע למחשב האישי ולקונסולות ב-2 באוקטובר, ויעלה 39.99 דולרים.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות