טכנולוגיית שיפור חווית השמע של Razer נגישה לכולם במחיר 20 דולר

Razer THX Spatial Audio (מקור רייזר)

חברת רייזר (Razer), אחת מיצרניות מוצרי הגיימינג המוכרות בעולם והבעלים של חברת האודיו THX, הכריזה על השקת תוכנת ה-Razer THX Spatial Audio לשיפור חווית השמע לכלל המשתמשים, זאת לעומת המצב הקודם בו הטכנולוגיה הייתה זמינה למשתמשי אוזניות החברה בלבד.

טכנולוגיית ה-THX Spatial Audio נולדה כשיתוף פעולה בין רייזר ו-THX בעבור אוזניות הגיימינג של רייזר, על מנת להפוך את חווית האודיו במשחקי מחשב למציאותית וטובה יותר. לפי החברה, הטכנולוגיה מסוגלת להשתמש באודיו דו-ערוצי רגיל ליצירת שמע תלת-מימדי או שימוש באודיו 5.1 או 7.1 ליצירת חווית סראונד איכותית ומדוייקת במיוחד, הניתנת להתאמה אישית גדולה במיוחד על ידי המשתמש.

תוכנת ה-Razer THX Spatial Audio של רייזר נועדה לעבוד עם מערכת ההפעלה ווינדוס 10, והיא תואמת לכלל סוגי האוזניות עם חיבור 3.5 מ”מ חוטי, USB או בלוטות’, ותשולב בהמשך גם באמצעות ווידג’ט יעודי ב-Game Bar של ווינדוס 10, לגישה מהירה במהלך משחקים דרך הקיצור Win+G.

תוכנת ה-Razer THX Spatial Audio זמינה במחיר רגיל של 20 דולר, או 10 דולר לשדרוג מגרסת הסראונד 7.1.

לשדרג את חווית האודיו ב-20 דולר בלבד? על פניו מדובר על דיל משתלם בהחלט, כאשר דיווחים בנושא מציינים כי מדובר בשינוי חוויה בעבור משתמשי אוזניות בהשוואה לאודיו הרגיל להם הם התרגלו. ניתן לראות את סרטון הדגמה הרשמי של THX Spatial Audio על מנת לשמוע את ההבדל שעושה הטכנולוגיה -יש לצפות עם אוזניות:

השוואת מפרטים