המשחק Cyberpunk 2077 נדחה לחודש נובמבר

לאחר שכבר נדחה פעם אחת בעבר, חברת CD Projekt הודיעה כעת כי המשחק המצופה Cyberpunk 2077 נדחה שוב – הפעם לחודש נובמבר. המשחק יגיע ל-PlayStation 4, Xbox One ולמחשב האישי ב-19 בנובמבר. לטענת החברה המשחק מוכן, אך היות והוא מכיל מערכות מורכבות מאוד, דרוש זמן נוסף כדי לבצע בדיקות, לאזן את המשחקיות ולערוך תיקונים.

"אלו מכם המכירים את הדרך שבה אנו יוצרים משחקים יודעים שלא נשיק משחק שאינו מוכן", נכתב בהודעה של CD Projekt. "[כשאנחנו אומרים] 'המשחק מוכן כשהוא גמור', זה לא רק פתגם שאנו אומרים כי הוא נשמע טוב, זה משפט שלפיו אנחנו חיים, אפילו כשאנחנו יודעים שנספוג תגובה חריפה בגלל זה. בו זמנית, אנחנו גם מודעים לכך שהחלטה כזאת עולה לנו באמון שלכם, ולזכות בזמן נוסף תמורת האמון שלכם זאת אחת ההחלטות הקשות ביותר שמפתחי משחקים מסוגלים להחליט."

החברה טוענת כי התכנים למשחק כבר הושלמו, וביניהם העלילה, המשחקיות, הכישורים השונים אותם אפשר לפתוח, הפריטים במשחק, קטעי המעבר וכן הלאה. עם זאת, דרוש זמן נוסף כדי לאזן את המשחקיות המורכבת: "עם כמות כזאת של תוכן ומערכות מורכבות שמשפיעות אחת על השניה, אנחנו צריכים לבדוק כל דבר באופן יסודי, לאזן את מכניקות המשחק ולתקן באגים", נמסר.

למרות טענות החברה כי דרוש לה זמן נוסף לליטוש המשחק, חלק מהגיימרים מאמינים כי הדחיה נעוצה בסיבה אחרת: השקת קונסולות הדור הבא, ה-PlayStation 5 וה-Xbox Series X, שצפויות להגיע עוד השנה. עדיין לא ידוע מה תאריך ההשקה המדויק של המכשירים, אולם סביר להניח כי עד סוף נובמבר דור הקונסולות החדש כבר יגיע לחנויות, ו-Cyberpunk 2077, שצפוי להיות משחק תובעני למדי מבחינת חומרה, יוכל לנצל גם את המכשירים המשופרים של הדור הבא.

מקורות
CDPR via Twitter
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות