אקטיביז'ן מכריזה: Crash Bandicoot 4 יגיע באוקטובר

| יום רביעי, 24 ביוני 2020, 16:00 | משחקים

אקטיביז'ן הכריזה על Crash Bandicoot 4: It’s About Time, משחק חדש בסדרת Crash Bandicoot האהובה. המשחק יגיע ב-2 באוקטובר ל-PlayStation 4 ול-Xbox One, ויעלה 60 דולרים. המפתחים מאחורי המשחק הם Toys for Bob, הסטודיו שפיתח את טרילוגיית Spyro Reignited, ועזר בהמרה של אוסף משחקי קראש בנדיקוט המחודשים, N. Sane Trilogy, לקונסולת ה-Switch.

מדובר בהמשך ישיר לכותר שיצא אי שם ב-1998: Crash Bandicoot: Warped. לאחר שהבסנו את האויבים העיקריים במשחק כמו Neo-Cortex, ד"ר N. Tropy ו-Uka Uka, הם נשאבו למכונת הזמן שהתקלקלה, ושלחה אותם למקום לא ידוע. Neo-Cortex וד"ר N. Tropy הפכו לתינוקות, ונראה שהסכנה חלפה. במשחק החדש, שמתרחש כמה עשורים לאחר מכן, אנו מגלים ששלושת המרושעים הצליחו לברוח מהמקום בו הם נתקעו. את הזמן הרב שחלף הם ניצלו לתכנון הנקמה המושלמת בקראש, וכעת הם הולכים להוציא אותה לפועל.

מבחינת משחקיות נקבל שוב משחק פלטפורמה מהיר. לצד התנועה המוכרת של קראש, נראה כי המשחק החדש יציג גם כמה חידושים משמעותיים לנוסחה המוכרת. בין היתר נוכל לרוץ על קירות, לקפוץ על חבלים, להחליק על מסילות ולהשתמש ביכולות מיוחדות שיאפשרו לנו להאט את הזמן, או אפילו לרוץ על התקרה של השלב. אם תרצו להשלים פערים טרם ההשקה, תוכלו לשחק ב-N. Sane Trilogy, חידוש של שלושת המשחקים הראשונים בסדרה שיצא ב-2017 לקונסולות המודרניות.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות