מחר ב-Fortnite: צפו עם חברים בסרט Inception ("התחלה") ללא תשלום

חברת Epic ממשיכה לערוך אירועים וחגיגות לשחקני Fortnite, והפעם החברה מציעה הקרנה של אחד מסרטיו של כריסטופר נולאן ביום שישי הקרוב (26.6). במדינות שונות יוקרן סרט שונה, אחד מתוך שלושה: "באטמן מתחיל" (Batman Begins), "יוקרה" (The Prestige) או "התחלה" (Inception). בישראל, נקבל את הסרט "התחלה" שיוקרן בשעה 3 אחר הצהריים.

ההקרנה תתבצע במצב Party Royale – מצב המשחק המיוחד שנועד לאירועים. במצב משחק זה אין קרבות, אבל יש מסיבות: Epic משיקה טריילרים, מקרינה סרטים ומזמינה אמנים להופיע. השחקנים יכולים להיכנס בחינם ל-Party Royale, לטייל בחופשיות במפה עם מגוון כלי רכב, לרקוד ולהנות מהפתעות במהלך האירועים. ההופעה האחרונה שהתקיימה ב-Party Royale היתה של האמן Diplo (עם אורחים נוספים), ושידור חוזר שלה יתקיים ביום שני הקרוב.

כאן תמצאו את מסך הקולנוע של Fortnite

על מנת ליהנות מהסרט עליכם להיכנס ל-Fortnite למצב ה-Party Royale. כשתנחתו במשחק, עשו את דרככם למסך הקולנוע הענק, שממוקם במערב האי. Epic סיפקה מפה כדי שלא תפספסו את המיקום. היות ומדובר בסרט באורך מלא המוגן בזכויות יוצרים, Epic גם הדגישה מספר פעמים שאסור להזרים את האירוע, היות והדבר מהווה הפרה של החוק, לכן החברה ממליצה להזמין את החברים שלכם להגיע לסרט יחד איתכם, במקום להזרים להם את המתרחש. ניתן להתעדכן באירועים נוספים באתר הרשמי של Party Royale.

בישראל, גם בקולנוע

החל מה-16.7.2020 הסרט "התחלה" חוזר גם לבתי הקולנוע בגרסתו המקורית, עם הפתעות מיוחדות שיוקרנו לפני תחילת הסרט, בהן ברכה של הבמאי, בכורה לטריילרים החדשים של הסרטים המצופים: "וונדר וומן 1984", שיגיע באוקטובר לקולנוע, האפוס החדש עפ"י רב המכר "חולית" (דצמבר 2020), וקטע קצר ובלעדי מהסרט החדש של כריסטופר נולאן TENET, שיגיע לבתי הקולנוע בארץ החל מ-30.7.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות