גוגל משיקה גרסה חדשה לאפליקציית ה-Google Photos

| יום שישי, 26 ביוני 2020, 16:00 | אפליקציות

גוגל (Google) הכריזה על עדכון חדש לאפליקציית התמונות Google Photos הפופולרית של החברה לגרסה 5.0, עדכון גרסה שמביא איתו שינויים עיצוביים גדולים לאפליקציה, יחד עם שינוי לוגו השבשבת המוכר של Google Photos לגרסה מופשטת ו"שטוחה" יותר.

אפליקציית ה-Google Photos נחשבת כיום לאחת מפתרונות ניהול התמונות הפופולריים ביותר בעולם, במיוחד בזכות אפשרות הגיבוי המובנית באפליקציה, המאפשרת לגבות את התמונות לחשבון הגוגל של המשתמשים בה בצורה קלה וללא הגבלה במידה ובוחרים באיכות "גבוהה" ולא באיכות המקורית של הצילום.

בעוד שהממשק הקודם של האפליקציה השתמש ב-4 טאבים, הממשק החדש יתחלק ל-3 טאבים עיקריים:

  • תמונות (Photos) – החלון הראשי להצגת כלל התמונות וסרטוני הוידאו של המשתמש, שיציג בגרסה החדשה תמונות ממוזערות גדולות יותר ועם מרווחים קטנים יותר בין התמונות, יחד עם הוספת הפעלה אוטומטית של סרטוני וידאו ותצוגת "זכרונות" (Memories) גדולה יותר בחלק העליון.
  • חיפוש (Search) – חלון החיפוש לתמונות וסרטוני המשתמש מגיע עם אפשרות חיפוש מהירה לפי נושאים ואנשים, עם תוספת גדולה בדמות תצוגת מפה, המאפשרת להשתמש במידע המיקום של התמונות על מנת לנווט על תצוגת מפה ולראות תמונות וסרטונים לפי המיקום בו צולמו.
  • ספרייה (Library) – הטאב האחרון מכיל את שלל האפשרויות הנוספות של אפליקציה: תצוגת אלבומים, מועדפים, ארכיון, סל מחזור ועוד.

Google Photos 5.0 (מקור גוגל)

אפליקציית ה-Google Photos החדשה תהיה זמינה לכלל המשתמשים במהלך השבוע הקרוב, כאשר היא זמינה להורדה למכשירי האנדרואיד ו-iOS.

מקורות
google
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות