חברת קריאייטיב הכריזה על אוזניות ה-Creative SXFI TRIO בטכנולוגיית Super X-Fi

חברת קריאייטיב (Creative), שהייתה ידועה בעבר בתור יצרנית כרטיסי קול גדולה, הכריזה על אוזניות ה-Creative SXFI TRIO החוטיות, הדור השני של אוזניות ה-Super X-Fi של החברה המגיעות עם חיבור USB-C ומשתמשות ב-3 דרייברים עצמאיים על מנת לספק חווית אודיו איכותית והיקפית.

אוזניות ה-SXFI Trio החדשות של קריאייטיב מחליפות את דגם ה-Aurvana Trio, כאשר הן משתמשות בדור השני של טכנולוגיית ה-Super X-Fi הייחודית של החברה, המובנית במגבר ה-SXFI WIRE של האוזניות שמגיע עם בקרי שליטה לשימוש נוח וחוט קוולאר עמיד במיוחד עם מחבר USB-C המאפשר שימוש באוזניות עם מגוון רחב של מכשירים.

כפי שהשם Trio רומז, אוזניות ה-SXFI Trio החדשות מגיעות עם 3 דרייברים מובנים, זוג דרייברים מסוג Balanced Armature של חברת Knowles, כשהראשון משמש כסופר טוויטר (super tweeter) לטווח התדרים הגבוה והשני נועד לטווח הביניים. אליהם מצטרף דרייבר bio-cellulose לטווח התדרים הנמוך וליצירת באס. שילוב של 3 דרייברים מאפשר לאוזניות לספק יחס אות לרעש SNR של עד 100dB עם עיוות IMD (ר"ת Intermodulation distortion) של 0.008% בלבד.

אוזניות Creative SXFI TRIO(מקור Creative)

ההבדל הגדול אותו האוזניות החדשות מביאות הוא בטכנולוגיית ה-Super X-Fi של קריאייטיב בשימוש עם אפליקציית SXFI App היעודית (אנדרואיד או iOS), המאפשרות להשתמש בטכנולוגיית ה"אודיו ההולוגרפי" (Holographic Audio) של החברה, המשתמשת באפליקציה על מנת לצלם את הראש והאוזניים של המשתמש כדי לבצע התאמה באלגוריתם שיפור האודיו ולהתאים את השמע למשתמש.

אוזניות ה-Creative SXFI TRIO זמינות למכירה במחיר של 140 דולר בארה"ב. 

בעוד שקיימות לא מעט אוזניות המשתמשות בדרייברים מרובים ליצירת סאונד איכותי, המהות העיקרית של אוזניות ה-SXFI היא טכנולוגיית ה-Super X-Fi של קריאייטיב, שנועדה לספק איכות סראונד גבוהה במיוחד המותאמת למשתמש.

מקורות
creative
creative
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות