מקרן קול HW-Q950T (מקור סמסונג)

חברת סמסונג מציגה צמד מקרני קול חדשים מסדרת ה-Q

| יום חמישי, 9 ביולי 2020, 17:11 | קולנוע ביתי

חברת סמסונג (Samsung) הכריזה על צמד מקרני קול חדשים בסדרת ה-Q של החברה, ה-HW-Q950T המגיע בתצורת 9.1.4 וה-HW-Q900T בתצורת 7.1.2, כאשר שני הדגמים תומכים בטכנולוגיות ה-Dolby Atmos ו-DTS:X לאיכות שמע גבוהה ותמיכה בעוזרת הקולית אלכסה של אמזון.

בעוד ששני מקרני הקול החדשים ניתנים לשימוש עם כל טלוויזיה, סמסונג מייעדת אותן במיוחד לסדרת טלוויזיות ה-QLED של החברה לשנת 2020, כאשר הם תומכים בטכנולוגיית ה-Q-symphony של החברה המאפשרת לשלב בין מערך הרמקולים המובנה של הטלוויזיה למקרן הקול, ליצירת מערך אודיו חזק ושלם עוד יותר.

מבין שני הדגמים, ה-HW-Q950T הוא הדגם החזק יותר, שמגיע בתצורת 9.1.4 עם עוצמה כוללת של 546W, כאשר בנוסף למקרן הקול והסאב וופר, הוא יגיע עם צמד רמקולים אלחוטיים אחורים. לעומתו, ה-HW-Q900T מגיע בתצורה של 7.1.2 בעוצמה כוללת של 406W "בלבד" ומגיע ללא רמקולים אחוריים בערכה.

מקרן קול HW-Q900T (מקור סמסונג)

צמד מקרני הקול יתמכו בהפעלה קולית של אלכסה, העוזרת הקולית של אמזון, יחד עם אפשרות להפעלה באמצעות אפליקציית ה-SmartThings היעודית של סמסונג, אפשרות חיבור לשירותי הסטרימינג השונים בהם Amazon Music, Spotify, TuneIn, ו-iHeart Radio.

צמד מקרני הקול החדשים צפויים להיות זמינים למכירה במהלך החודש, כאשר ה-HW-Q950T מגיע במחיר של 1798 דולר וה-HW-Q900T במחיר של 1298 דולר (לפי B&H).

בזמן שסמסונג וחברות הטלוויזיה האחרות ממשיכות לשלב מערכי אודיו איכותיים וחזקים באופן מובנה בטלוויזיות עצמן, השימוש במקרני קול יעודיים מאפשר לחברות לשדרג באופן ניכר את חווית האודיו בשימוש בטלוויזיות, כאשר ה-Q950T מציע מערך מרשים במיוחד של 9.1.4 שנחשב למקסימלי ביותר כיום.

מקורות
samsung
B&H
B&H
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות