טכנולוגיית yes+ LIVE תחסוך מכם את הדיליי בשידורים חיים דרך האינטרנט

yes פלוס (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג’טי)

במסגרת מסיבת עיתונאים מקוונת שערכה היום (ד’, 15.7), הציגה חברת yes תוספת חדשה לשירות הזרמת הטלוויזיה yes פלוס עם טכנולוגיית yes+ LIVE, שתצמצם את בעיית הדיליי בשידורים חיים בזמן צפייה בשידורים המועברים על גבי האינטרנט.

מנכ”ל פלאפון-יס-בזק בינלאומי רן גוראון ציין במהלך מסיבת העיתונאים כי “עד 2025 חברת yes תעבור לשידורים מלאים על גבי האינטרנט”. לפי החברה, הצפי עד סוף 2020 הוא לכ-150 אלף מלקוחות החברה שיעברו לפלטפורמת ה-IP של החברה, כשכבר היום כ-75% מהלקוחות החדשים מצטרפים לשירותי ה-IP. לכך הוסיפה החברה כי ברבעון הקרוב כל ממיר yes פלוס מבוסס אנדרואיד ישמש כנקודת Wi-Fi נוספת בחדר בו הוא נמצא.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

yes+ LIVE היא טכנולוגיה שתעזור למנוע את ה”דיליי” הכה מוכר משידורים חיים המועברים על גבי האינטרנט. במהלך מסיבת העיתונאים הציגה yes הדגמה של הטכנולוגיה עם הצגת שידור של משחק כדורגל שהועבר בשהות נמוכה. לפי החברה, הטכנולוגיה החדשה תצמצם באופן משמעותי ואף תמנע לחלוטין את הדיליי שנוצר בשידורים חיים ומפריע לצופים בעיקר בשידורי ספורט, את אלו עשויים לקלקל השכנים שצופים בשידור הישיר על גבי פלטפורמה שאינה אינטרנטית וצועקים בתגובה למהלך המשחקים.

yes+ LIVE תגיע לכל לקוחות yes פלוס בעדכון אוטומטי וללא תשלום נוסף על גבי ממירי אנדרואיד בלבד, עם השקה על גבי ה-Apple TV בחודשים הקרובים. ב-yes מבטיחים שידור ללא דיליי בערוצי הספורט השונים הזמינים בשירות yes פלוס, בהם ערוצי ספורט5 השונים, ערוצי הספורט של yes וערוצים נוספים כמו One ו-Eurosport, זאת לצד ערוצי הטלוויזיה כאן 11, ערוץ 12 וערוץ 13 של רשת.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים