לנובו מתכננת להשיק את נייד ה-ThinkPad X1 Nano במשקל של פחות מק”ג

הדלפה חדשה מציגה את ה-ThinkPad X1 Nano העתידי של לנובו (Lenovo), נייד בעל מסך 13 אינץ’ שיצטרף למשפחת ניידי ה-ThinkPad X1 של החברה כדגם הקטן והקל ביותר בסדרה, שצפוי להיות מופעל על ידי מעבד ה-Tiger Lake העתידי של אינטל.

המידע המודלף מגיע כחלק מסדרת תמונות שהעלה המשתמש WalkingCat בטוויטר, המגיעות ככל הנראה ממצגת רשמית של לנובו ללקוחות החברה ומציגה מגוון ניידים, בהם נייד ה-X1 Nano העתידי אותו מגדירה לנובו כ-ThinkPad הקל ביותר אותו יצרה מעולם, כאשר המשקל שלו צפוי לעמוד על פחות מק”ג עם עובי של 14.8 מ”מ.

הנייד החדש צפוי להגיע כגרסה מוקטנת של נייד ה-ThinkPad X1 Carbon של לנובו עם שילוב סיבי פחמן בגוף הנייד, כאשר הוא משתמש לראשונה עבור החברה במסך ביחס 16:10 ובגודל 13.0 אינץ’. הנייד צפוי להשתמש במעבד ה-Tiger Lake העתידי של אינטל בתצורת 15W ולהגיע עם קישורית LTE ו-5G מובנית, כשהוא יציע זמן סוללה של מעל 17 שעות.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

נייד לנובו ThinkPad X1 Nano (מקור WalkingCat)

בעוד שמדובר בעמוד מצגת מודלף ולא במידע ודאי על ה-ThinkPad X1 Nano, התמונה העולה ממנו הגיונית למדי. הנייד צפוי להגיע כגרסה מוקטנת וניידת יותר של נייד ה-X1 Carbon הפופולרי של החברה, כאשר הוא ישתמש בדור הבא של מעבדי אינטל מסדרת ה-Tiger Lake של החברה, הצפוי לאפשר לו להציע ביצועים גבוהים במיוחד למרות הגודל הזעיר שלו.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים