רשמי: סמסונג תכריז על ה-Galaxy Z Fold 2 ב-5 באוגוסט

Samsung Galaxy Z Fold 2 (תמונה: סמסונג) Samsung Galaxy Z Fold 2 (תמונה: סמסונג)

דיווח אחר דיווח אנחנו מתקרבים אל ממשיך דרכו של ה-Galaxy Fold, ולאחר דיווח מוטעה ודיווח מתקן המאשרים כי המכשיר יוכרז ב-5 באוגוסט במסגרת אירוע ה-Unpacked הקרובה, סמסונג עצמה מאשרת כי המכשיר אכן יוכרז במסגרת האירוע המדובר. את הדברים מגלה סמסונג דרך ציוץ בחשבון הטוויטר בבעלותה, שם פרסמה סרטון טיזר קצרצר.

בסרטון נוכל לראות טיפת מים בצבע ברונזה אשר הופכת את צורתה לזוג כנפיים, בעוד שבתיאור צירפה החברה את המילים “One fold, infinite possibilities” כשהיא רומזת בצורה עבה במיוחד אודות מכשיר ה-Galaxy Z Fold 2 במידה והסרטון עוד לא הבהיר זאת. בגזרת ההדלפות, המדליף המוכר Max Weinbach גילה בקוד מערכת ההפעלה ל-Galaxy Z Flip 5G שיוכרז גם הוא ב-5 באוגוסט מידע חדש אודות המכשיר המתקפל המוזכר בתחילה.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

על פי המידע החדש, מקס מאשר כי המסך החיצוני יציע יחס תצוגה של 25 על 9, בעוד שהמסך הפנימי והגדול יעבור ליחס תצוגה של 5 על 4. בדגם הנוכחי של המכשיר, סמסונג משתמשת במסך 3 על 4.2 לתצוגה הפנימית, כשיחס התצוגה החיצונית מסתכם ב-21 על 9. כמו כן, אנחנו יודעים מההדלפות הקודמות בנושא כי גדלי המסכים יעמדו על 7.59 אינץ’ ו-6.23 אינץ’ בהתאמה.

בהרחבה, מייסד חברת המחקר DSCC הביא אלינו את הפרטים כי המסך החיצוני של ה-Galaxy Z Fold 2 יגיע בגודל 6.23 אינץ’, תוך שימוש בטכנולוגיית LTPS, עם חור מצלמה בחלקו העליון וברזולוציה הנפרסת ל-2267 על 819 פיקסלים. בנוסף, האחרון מספר לנו כי התצוגה הפנימית תגיע בגודל 7.59 אינץ’, תוך שימוש בטכנולוגיית LTPO, קצב רענון של 120 הרץ וברזולוציה הנפרסת ל-2213 על 1689 פיקסלים.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים