הדלפה: זה עיצובו של ה-Galaxy Z Fold 2

Samsung Galaxy Z Fold 2 (תמונה: סמסונג) Samsung Galaxy Z Fold 2 (תמונה: סמסונג)

מכשיר ה-Galaxy Z Fold 2 ממשיך לכבוש כותרות השבוע, כשרק לפני כיממה סמסונג פרסמה באופן רשמי כי המכשיר ימצא את דרכו לתערוכת Unpacked 2020 הקרובה. לאחר שגילינו חלקים ממפרטו הטכני בעבר, אנחנו רואים כעת לראשונה בקו העיצובי בו בחרה סמסונג בשביל המכשיר המתקפל הבא מתוצרתה.

את התמונה המודלפת ניתן למצוא כרגע ברשת החברתית הסינית Weibo, אך מקורה ההתחלה אינו ידוע בשלב זה. מנגד, זוג המדליפים Ishan Agarwal ו-Ice Universe אישרו בנפרד כי אכן מדובר בתמונה אמיתית של המכשיר וזה הוא העיצוב הסופי שיגיע לקהל. בתמונה נוכל לראות כי סמסונג מאמצת את צבע הברונזה החדש גם למכשיר המתקפל שלה, זאת לאחר שראינו אותו באוזניות ה-Galaxy Buds Live וב-Galaxy Note 20 Ultra.

כבר בתמונה שנחשפה נוכל לראות את המסך החיצוני החדש אותו משלבת סמסונג בדגם העדכני של המכשיר המתקפל, כשזה מגיע כמעט עד קצה המכשיר ולא מתיישב רק על חלק קטן ממנו בדומה לדור הקודם. בנוסף, ניתן להבחין בזוג רמקולים הממוקמים במסגרת התחתונה ובמסגרת העליונה, יחד עם מחבר הטעינה מסוג USB Type-C ו-8 פסי אנטנה.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

עם זאת, נוכל לראות גם את מערך הצילום החדש אשר מתיישב בגבו של המכשיר, כאשר רק חלקו העליון נחשף בתמונה כך שלא נוכל לדעת האם סמסונג משלבת גם את חיישן הזום החדש אותו תציע החברה בסדרת הנוט 20. מעל המכשיר ניתן להבחין בכיתוב השם המציג אותו כ-Galaxy Z Fold2, כך שגוברים הסיכויים כי זה הוא אכן השם הרשמי והמלא של המכשיר.

יחד עם ההדלפות מגיע גם מידע מסמסונג עצמה שמאשר פעם נוספת כי הסמארטפון המתקפל ייחשף באירוע הקרוב של החברה ב-5 באוגוסט. נשיא חטיבת המובייל העסקית בסמסונג, TM Roh, מציין בפוסט שפורסם על ידי החברה כי “באירוע Unpacked בקיץ הקרוב נציג 5 מכשירים חדשים”.

אנו כמובן מצפים לראות את ה-Galaxy Note 20 וה-Note 20 Ultra בין מכשירים אלו, ולצד סדרה זו עשויים המוצרים האחרים להיות: שני דגמים מתקפלים בדמות ה-Galaxy Z Flip 5G ו-Galaxy Z Fold 2, וכן טאבלט ה-Galaxy Tab S7. ישנם, כמובן, גם מוצרים נוספים אותם אנו מצפים לראות באירוע, אלו הם אוזניות ה-Buds Live ושעון ה-Galaxy Watch 3, כך שנשאלת השאלה – האם בכיר החברה התייחס בספירה שלו למוצרים בקטגוריית המובייל בלבד, או שמא אחד מהמוצרים שהזכרנו לא יזכה לחשיפה באירוע הקרוב.

השוואת מפרטים