אוזניות ה-Galaxy Buds Live (מקור evleaks)

הדלפה: אלו חלק מהפיצ'רים של ה-Galaxy Buds Live וה-Galaxy Watch 3

ככל שאנחנו מתקרבים למועד ההכרזה הרשמי של סמסונג שיתפוס מקום ב-5 באוגוסט, כך קצב ההדלפות עולה וכעת אנחנו מגלים פרטים חדשים אודות הפיצ'רים איתם יגיעו אוזניות ה-Galaxy Buds Live והשעון החכם Galaxy Watch 3. את הפרטים סמסונג חשפה בעצמה, כאשר זו העלתה את המידע על האוזניות והשעון לאפליקציות העובדות איתם, אשר קיימות ברגעים אלו כבר בכל סמארטפון העובד עם האוזניות הקודמות והדורות הקודמים של השעון.

תכונות שיגיעו ל-Galaxy Buds Live

עקב כך, המידע אודות האוזניות נחשף באפליקציה עצמה ואישר לנו את שמן הרשמי כ-Galaxy Buds Live וחלק מיכולותיהן. על פי האפליקציה אותה פרסמה סמסונג, נוכל לספר על כך שהאוזניות החדשות יתמכו בסינון רעשים אקטיבי (ANC), יחד עם מצב גיימינג שיצמצם את הדיליי הקטן מלכתחילה בין האודיו לוידאו ואקולייזר לכיוונון השמע.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

כמו כן, האוזניות תומכות בשינוי פעולות המגע (Touch) בהן, כך שניתן להתאים אישית מה טפיחה אחת על האוזניות תבצע ומה זוג טפיחות וכך הלאה. עם זאת, התמונות החדשות מתוך האפליקציה חושפות את האוזניות כשעליהן יש פקקי סיליקון, מה שמעיד על האפשרות שסמסונג כנראה תאפשר שימוש באוזניות עם ובלי סיליקון לבחירת המשתמש.

תכונות שיגיעו ל-Galaxy Watch 3

לצד האוזניות, הפיצ'רים שיגיעו עם ה-Galaxy Watch 3 נחשפו גם הם, ובהסתכלות על אלו נגלה כי סמסונג מטמיעה בדור החדש זיהוי נפילות אוטומטי (Fall Detection), זאת בדומה למה שאפל עושה כיום עם שעוניה. במידה והשעון יזהה נפילה, הוא ישמיע צלצול למשך 60 שניות ואם המשתמש לא יגיב השעון ישלח את מיקומו יחד עם 5 שניות של הקלטה לאנשי החירום המוגדרים מראש.

בנוסף לכך, השעון ישתמש בסט חדש של מחוות לקבלה וניתוק של שיחות, מה שיאפשר לנו לענות לשיחה באמצעות כיווץ כף היד לאגרוף ולנתק שיחה באמצעות נענוע שלה מצד לצד. עם זאת, המחווה לביצוע צילום מסך התחלפה מלחיצה על הכפתור הראשי והחלקה שמאלה במקביל ללחיצה על זוג הכפתורים בו-זמנית. לבסוף, השעון יכלול לא פחות מ-47 פרופילים שונים למסך הראשי לצד האפשרות להורדת פרופילים נוספים מהחנות הייעודית.

מקורות
Twitter
Twitter
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות