סמסונג מציגה את המוצרים שיוצגו לצד ה-Galaxy Note 20 בטיזר ראשון

Samsung Galaxy Unpacked 2020 (תמונה: סמסונג)

מגוון רחב של הדלפות הציפו אותנו בחודשים האחרונים אודות המוצרים אותם סמסונג תציג במסגרת אירוע ה-Unpacked הקרוב, והגיע הזמן לומר שלום גם לסרטון הטיזר הרשמי של סמסונג, אשר מציג בין היתר את כל המוצרים עליהם אנחנו יודעים ויוצגו באירוע. אורכו של הטיזר 30 שניות בלבד, וסמסונג מסמנת אותו כטיזר הראשון, כך שיש לצפות לעוד טיזרים בצורת סרטונים בהמשך.

בטיזר עצמו חושפת סמסונג כי במסגרת האירוע נזכה לשמוע על סיפורים ייחודיים מאת המעצבים, המפתחים והממציאים אשר שוכנים בתור מרכז החברה הנקרא Samsung Digital City. מיד לאחר החשיפה כי באירוע נשמע סיפורים מיוחדים מאת מגוון האנשים המוזכרים, סמסונג מציגה את כל המוצרים שיוצגו באירוע כאשר חלק קטן מהם מואר.

כך או כך, ניתן להבחין בקלות רבה כי מדובר במכשיר ה-Galaxy Note 20 בצד ימין כשעליו מונח עט הסטיילוס, לצידו השמאלי מתיישב מכשיר ה-Galaxy Z Fold 2 ולצידו של זה נמצא את ה-Galaxy Watch 3, ה-Galaxy Buds Live ואת ה-Galaxy Tab S7. כל המוצרים המוצגים בעלטה בסרטון נחשפו כבר במלואם דרך ההדלפות, כאשר המוצר היחיד אותו עוד לא ראינו באיכות גבוהה הוא ה-Galaxy Z Fold 2.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

מנגד, כן נחשפנו לעיצובו של זה דרך תמונה באיכות נמוכה שדלפה לרשת דרך הרשת החברתית הסינית Weibo, מה שמאפשר לנו לספר על המסך החדש שבחזיתו אשר נפרס מקצה לקצה ונפטר מהמגרעת הגדולה לטובת מגרעת קטנה במיוחד בצורת חור מצלמה. עם זאת, המסך שבחלקו האחורי גדל משמעותית וכעת גם זה נפרס מקצה לקצה.

את אירוע ה-Unpacked 2020 תקיים סמסונג ב-5 באוגוסט, עוד כשבוע מהיום.

השוואת מפרטים