הוכרזו: Logitech G Pro X LIGHTSPEED – אוזניות גיימינג אלחוטיות לשחקני eSport

לוג'יטק (Logitech) הכריזה על אוזניות הגיימינג האלחוטיות Logitech G Pro X LIGHTSPEED, גרסה אלחוטית של אוזניות ה-G Pro X מסדרת מוצרי הגיימינג המקצועית של החברה, ה-Logitech G PRO המיועדת לשחקני eSport מקצועיים המגיעה עם טכנולוגיית ה-LIGHTSPEED האלחוטית של לוג'יטק.

בדומה לדגם ה-G Pro X החוטי, גם הגרסה האלחוטית החדשה משתמשת בדרייברי 50 מ"מ של לוג'יטק מסוג Pro-G לאיכות סאונד גבוהה עם תמיכה בטכנולוגיית השמע DTS Headphone:X 2.0 המספקת שמע 7.1 משופר. המיקרופון המשולב בהן משתמש בטכנולוגיית ה-Blue VO!CE המוסיפה סינון רעשים בזמן אמת, פילטרים יעודיים ואפשרויות מתקדמות נוספות.

ההבדל הגדול בין הגרסה החוטית המקורית והדגם החדש הוא שילוב טכנולוגיית ה-LIGHTSPEED של לוג'יטק המעניקה ביצועים זהים לפתרונות החוטיים וללא פגיעה בביצועים, דבר היכול להיות קריטי במהלך משחקים. האוזניות החדשות מציעות 20+ שעות שימוש, כאשר לפי החברה הן מגיעות לטווח קליטה של עד 13 מטר בתדר 2.4GHz. שינוי קטן נוסף בין הגרסאות מגיע בדמות כפתורי הווליום וההשתק שהיו זמינים על הכבל של הגרסה החוטית ושולבו בתוך האוזניות עצמן בדגם החדש.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

אוזניות Logitech G Pro X Lightspeed (מקור Logitech)

אוזניות ה-Logitech G Pro X Lightspeed יהיו זמינות למכירה החל מחודש אוגוסט במחיר של 200 דולר, ויגיעו גם לישראל, במחיר שאינו ידוע בשלב זה, בשבועיים הקרובים.

בעוד שרוב שחקני המחשב המקצועיים יעדיפו פתרונות חוטיים עבור הציוד ההיקפי שלהם, מאחר והם מספקים ביצועים עדיפים וללא זמני שיהוי ארוכים יותר המאפיינים את הפתרונות האלחוטיים השונים, טכנולוגיית ה-LIGHTSPEED של לוג'יטק מאפשרת להגיע לרמת ביצועים זהה לחיבור חוטי רגיל תוך כדי נוחות שימוש מוגברת ללא הצורך להתעסק בחוטים.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות