הצצה ראשונה: Samsung Galaxy Watch 3 – השעונים החכמים החדשים של סמסונג

Galaxy Watch 3 (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג’טי)

יחד עם הסמארטפונים לסדרת ה-Galaxy Note 20 עליהם סמסונג הכריזה באירוע ה-Unpacked האחרון, חשפה החברה מוצרים נוספים, ביניהם סדרה חדשה של שעונים חכמים. דגמי ה-Samsung Galaxy Watch 3 מגיעים בשני גדלים עם מסכים של 1.2 אינץ’ (41 מ”מ) ו-1.4 אינץ’ (45 מ”מ). העיצוב של שני השעונים מעט שונה, אך המפרט וסט היכולות שהם מציעים זהה לחלוטין (למעט גודל הסוללה).

Galaxy Watch 3: שדרוג בריאותי

סמסונג עדכנה את שני דגמי ה-Galaxy Watch 3 עם מפרט משודרג, הכולל את מערכת השבבים Exynos 9110 לצד 1GB זיכרון פנימי ו-8GB אחסון מובנה, כשקיימת אפשרות לקישורית LTE מובנית בדגמים מסויימים. מערכת ההפעלה של השעונים היא Tizen 5.5 העדכנית ביותר של סמסונג, וזו, יחד עם כל השדרוגים האחרים, אמורים לספק חווית שימוש מהירה וחלקה יותר.

השימוש הקצר שלנו הותיר רושם טוב. הניווט בממשק היה נוח, השעונים מגיבים מהר מאוד לכל פעולה והניווט מבוסס על המסגרת המסתובבת ומסך מגע. החסרונות עדיין נותרו ברמת הממשק, וגם כאן לפעמים יש תחושה שעוברים בין יותר מידי מסכים על מנת להגיע למה שרוצים.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

Galaxy Watch 3 (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי)
Galaxy Watch 3 (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג’טי)

יחד עם המפרט המשודרג, כוללים שעוני Galaxy Watch 3 של סמסונג שלל יכולות לניהול וניטור אורך חיים בריא. בדומה לשעונים חכמים אחרים, יתמכו השעונים במעקב אחר שינה ופעילות הכושר של המשתמשים, ויציעו מגוון רחב של פעילויות כושר אחריהן יוכלו לעקוב בצירוף אפליקציית ה-Samsung Health של סמסונג, שתוכל להציג 120 סרטוני אימון שונים אחריהם השעון יוכל לעקוב. בנוסף, השעון מצוייד במד רווית חמצן בדם (SpO2), מד לחץ דם ואק”ג (ECG) מובנה למעקב טוב יותר אחרי פעילות המשתמשים.

השעונים החדשים דומים בעיצובם לדגמים קודמים, אמנם הפעם הם קלים ודקים יותר וזה מורגש. השעונים נוחים מאוד על היד ונראים מצויין. הם מאוד לא מגושמים ותואמים שעונים סטנדרטיים (לא חכמים) הנפוצים שנים רבות. אהבנו במיוחד את צבע הברונזה, התואם את זה של מכשירי ה-Note 20, ונראה נפלא ומיוחד.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים