עיצוב אריזות מעבדי "הנוקמים של מארוול" (מקור אינטל)

"הנוקמים של מארוול" מגיעים למהדורה מוגבלת של מעבדי Comet Lake השולחניים

חברת אינטל (Intel) הכריזה על מהדורה מוגבלת של מעבדי Comet Lake השולחניים בגרסת "הנוקמים של מארוול" (Marvel's Avengers) שיגיעו עם סיומת KA חדשה המקבלה לדגמי ה-K הרגילים, כאשר אפשר יהיה למצוא בסדרת המעבדים החדשה את דגמי ה-Core i5-10600KA, i7-10700KA, i9-10850KA ו-i9-10900KA, שיגיעו באריזה מוגבלת בהשראת הנוקמים.

בניגוד למהדורות המוגבלות הקודמות של החברה, דוגמת ה-Core i9-9900KS או Core i7-8086K, גרסאות ה-KA החדשות של מעבדי ה-Comet Lake השולחניים  זהות למעבדי ה-K הרגילים של אינטל, כאשר ההבדל היחיד ביניהן הוא האריזה המוגבלת אותה יצר האמן האמריקאי טריסטן איטון (Tristan Eaton) בהשראת הנוקמים כגרסת אספנים מיוחדת.

המהדורה המוגבלת של המעבדים החדשים מגיעה כשיתוף פעולה בין אינטל ו-Square Enix כחלק מקידום מכירות של משחק ה-Marvel's Avengers הקרוב של החברה, שצפוי להיות זמין החל מה-4 לספטמבר. מדובר בצעד חדש ולא שגרתי עבור חברה כמו אינטל.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

בעוד שאינטל לא מסרה מחיר או צפי השקה של מעבדי מהדורת "הנוקמים של מארוול" המוגבלת, סביר להניח שהמעבדים יושקו בסמוך להשקת המשחק ב-4.9, כאשר מחיר המעבדים צפוי להיות דומה ואף נמוך מעט ממעבדי ה-K המקבילים שלהם.

ככל הידוע לנו מדובר על שיתוף הפעולה הראשון בין אינטל לחברה חיצונית כלשהי כחלק ממהלך לקידום מכירות של משחק מחשב חדש. האם זהו צעד נכון בעבור החברה? זו שאלה קשה ומורכבת יותר, כאשר צריך לראות האם החברה תבצע מהלך דומה בעתיד כקידום של חברה, משחק או כל מוצר אחר.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות