הוכרז: Black Myth: Wukong, משחק פעולה-תפקידים מרהיב במיתולוגיה הסינית

המשחק Black Myth: Wukong, שהוכרז כעת, הוא משחק פעולה-תפקידים עבור המחשב האישי והקונסולות הביתיות. המשחק מפותח על ידי הסטודיו Game Science, ונראה כי הוא מסתמך על הנוסחה של משחקי Souls – עם קרבות קשים (אך הוגנים). את האווירה המלנכולית של משחקי Souls מחליפה התפאורה הקסומה והצבעונית של סין והמיתולוגיה שלה. אל ההכרזה התלווה טריילר משחקיות בן 13 דקות (ראו בהמשך הכתבה) המראה בפירוט סצנות קרב שונות, בוסים גדולים וגרפיקה מרהיבה.

עדיין לא נמסר מתי המשחק צפוי להגיע אך ייתכן והדבר ייקח עוד זמן רב. למרות החזות המרהיבה של המשחק, המפתחים הם למעשה סטודיו אינדי מצומצם למדי. לדבריהם, הטריילר ששחררו נועד בעיקר כדי לעזור להם לקבל מעט תשומת לב ולגייס לשורותיהם מפתחים נוספים. נראה כי בכל הקשור לתשומת לב הם בהחלט הצליחו: הטריילר שזה עתה שוחרר נצפה כבר בסדר גודל של מליוני צפיות בסין, והוא צובר תאוצה רבה מחוצה לה. תגובות השחקנים עד כה היו נלהבות מאוד.

נראה כי Black Myth: Wukong הגיע משום מקום. צוות המפתחים הסיני שמאחורי המשחק אינו סטודיו מוכר, אולם הצוות הקטן הצליח לתפוס את תשומת לבם של השחקנים באמצעות הטריילר המוצלח שהפיקו. בינתיים, אלו שאולי התאכזבו מהיצע המשחקים של סוני ומיקרוסופט לדור הבא, קיבלו משהו מעניין לחכות לו. בעוד אנו ממתינים לעדכונים נוספים נותר רק לקוות שהמשחק יגיע אלינו במהרה.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים