צפו בטריילר ההכרזה: Gotham Knights הוא המשחק החדש בעולם של באטמן

במהלך שידור של DC נחשף המשחק הבא של באטמן בשם Gotham Knights, עם טוויסט מעניין: למרות שזה משחק של באטמן, כלל לא בטוח שבאטמן מככב בו, היות ולפי המידע שנמסר בהכרזה המשחק מתרחש לאחר מותו של גיבור הקומיקס המפורסם. ללא באטמן, העיר גות’הם זקוקה לגיבורים חדשים שילחמו בפשע.

נראה כי באטמן הותיר שקע די גדול שיש למלא היות ואת מקומו יתפסו לפחות ארבע דמויות: Red Hood, Batgirl, Nightwing ורובין. ארבעת הדמויות יהיו זמינות עבורינו למשחק, כאשר ניתן יהיה לשחק עם כמה דמויות במקביל יחד עם חברים במצב Co-op. לכל דמות יהיה סגנון לחימה משלה. לצד טריילר חשיפה למשחק שוחרר גם קטע משחקיות: ניתן יהיה לסייר בעיר גות’הם כעולם פתוח, והמשחק ישים דגש על לחימה מגוף שלישי, כפי שהתרגלנו לצפות ממשחקי באטמן עד כה.

המשחק מפותח בסטודיו WB Games Montréal, שפיתחו גם את Arkham Origins, משחק נוסף של באטמן משנת 2013. באותן שנים הגיעו משחקי באטמן נוספים מסטודיו אחר, Rocksteady Studios, שזכו לאהדה רבה. המשחק של WB Games Montréal לא הצליח לשחזר את ההצלחה, אבל ניתן לקוות כי בשבע השנים שעברו מאז הסטודיו למד כמה דברים, וכי המשחק הבא של באטמן יהיה מוצלח הרבה יותר.

לא נמסר תאריך השקה מדויק, אך Gotham Knights צפוי להגיע בשנה הבאה למכשירי הדור הנוכחי (PS4, Xbox One), למכשירי הדור הבא (PS5, Xbox Series X), ולמחשב האישי. הפצת המשחק תתבצע על ידי חברת Warner Bros. Interactive Entertainment.

השוואת מפרטים