הדלפה: זה הוא עיצובו המלא של ה-Pixel 5 עם חלקים ממפרטו

על מכשיר ה-Google Pixel 5 שמענו לראשונה רק בתחילת החודש הנוכחי עם הכרזת ה-Google Pixel 4a, ואת המידע הנ"ל קיבלנו מגוגל עצמה שהציגה טיזר לקראת הכרזתו הקרובה. כיאה לגזרת המובייל, ההדלפות לא איחרו להגיע וכבר עכשיו אנחנו יודעים כיצד ייראה המכשיר במלואו בנוסף לחלקים מרכזיים ממפרטו.

את ההדלפה החושפת את עיצובו מביא אלינו המדליף המוכר OnLeaks, כשעל מפרטו הטכני ישנן מחלוקות רבות בין מספר מקורות שונים. כבר בבחינת חזיתו מעיד המדליף שנפגוש מסך בגודל 5.7-5.8 אינץ', כשמנגד עומד האתר Android Central אשר טוען כי מדובר במסך 6 אינץ' בקצב רענון של 90 הרץ ועם פאנל מסוג OLED. עם זאת, נוכל לומר כי קרו מקרים בעבר בהם המדליף המוזכר פספס ב-0.1 אינץ' עקב דיוק אותן היצרניות לא מגלות בחומרי השיווק, אך עוד לא ראינו פספוס ב-0.2 אינץ'.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי
Google Pixel 5 (תמונה: pricebaba)

Google Pixel 5 (תמונה: pricebaba)

בנוסף לכך, ניתן למצוא גם חור מצלמה בחלקו העליון והשמאלי של המסך, זאת לעומת השוליים האחידים עליהם שמרה גוגל בסדרת הפיקסל 4 שהגיעה עם מערך חיישנים רחב בשול העליון. במעבר לגבו של המכשיר, כאן נוכל לראות את הטקסטורה החולית אשר מופיעה גם בטיזר הרשמי של החברה, כך שסביר להניח שהמדליף לקח את המאפיין העיצובי הנ"ל מהמקור. כמו כן, ניתן לראות כאן גם את מערך הצילום הכפול, יחד עם חיישן נוסף המתיישב בתוך המודול הריבועי ואת סורק טביעות האצבע.

לצד הפרטים הללו, נציין כי גם כאן מתקיים ויכוח אודות מה נמצא מתחת לגבו של המכשיר, כשהאתר Android Headlines טוען לסוללה בקיבולת 3080 מיליאמפר/שעה לעומת האתר המוזכר בתחילה הטוען לסוללה גדולה יותר. מנגד, שני האתרים מסכימים כי המכשיר ירוץ על מערכת השבבים Snapdragon 765G ולא Snapdragon 865 או Snapdragon 865 Plus, כשייתכן שהמכשיר גם יעשה שימוש ב-8 גיגה-בייט של זיכרון עבודה ו-128 גיגה-בייט של נפח אחסון.

על סדרת ה-Google Pixel 5 משוערת להכריז החברה בחודש אוקטובר הקרוב.

מקורות
pricebaba
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות