טריילר חדש לסדרה Raised By Wolves של רידלי סקוט חושף את עברה המדמם של “אמא”

מתוך Raised By Wolves (תמונה: Warner Media)

כשבוע וחצי לפני עלייתה לשידור, HBO Max משחררת טריילר נוסף לסדרת המד”ב החדשה Raised By Wolves של המפיק רידלי סקוט (“בלייד ראנר”, “הנוסע השמיני”), שגם ביים את שני פרקי הפתיחה.

הסדרה עוקבת אחר שני רובוטים דמויי אדם המכונים “אמא ואבא”, אשר מגדלים ציוויליזציה חדשה של בני אנוש בפלנטה רחוקה לאחר שכדור הארץ הושמד. השניים מנהלים מושבה בה שומרים על בני האדם שנשלחו מכדור הארץ לפני שהושמד וגם מולידים בני אדם חדשים. הרובוטים מקפידים לשמור על בני האדם במושבה כאתאיסטים, כדי למנוע מלחמת דת נוספת כמו זו שהשמידה את כדור הארץ.

בטריילר החדש אנו נחשפים לקבוצה של בני אדם, בראשות מרקוס (טרוויס פימל, “ויקינגים”), המגיעים למושבה במטרה להפריד בין בני האדם לרובוטים ולהחזיר אותם לבני מינם. כאשר הם פותחים במלחמה כנגדה, “אמא” (אמנדה קולין) חושפת את האמת המטרידה לגבי עברה – היא בעצם נשק מסוכן ורב כח שייתכן והיה חלק מאותה מלחמה שהשמידה את כדור הארץ מלכתחילה. עכשיו, כאשר התינוקות אותם גידלה בסכנה, היא חוזרת לדרכיה הקטלניות במטרה להצילם.

אם בטריילר הקודם העלילה הרגישה יותר חד צדדית – בהצגת העובדה שדמות האם צריכה להגן על ילדיה ממלחמה חדשה – הטריילר החדש נותן צד נוסף לסיפור. כעת לא ברור בהכרח איזה צד הוא הטוב ואיזה הרע. בעוד האם מנסה להגן על צאצאיה שהיו מאושרים בביתם עד כה, הפולשים מאמינים כי בני האדם נחטפו אל המושבה בידי הרובוטים, שלא צריכים לגדלם. כעת הם מנסים להשיבם ולהציל אותם מהאם הרצחנית.

הטריילר החדש חושף גם את דמותו של “אבא”, בגילומו של אבובאקר סלים (Abubaker Salim), אף הוא רובוט, אך קשור פחות אל בני האנוש ומסכים שעליהם לשוב לבני מינם. נראה כי הוא עצמו גם מבקר את התנהגותה הרדיקלית של “אמא”.

העונה הראשונה של Raised By Wolves תמנה עשרה פרקים, שישודרו אחת לשבוע בשירות הסטרימינג HBO Max, החל מה-3 בספטמבר. בשלב זה עדיין לא ידוע מועד עלייה של הסדרה בישראל או היכון תשודר.

השוואת מפרטים