כרטיס GeForce MX450 (מקור nVidia)

הוכרז: nVidia GeForce MX450 – כרטיס ה-PCI Express 4.0 הגרפי הראשון של החברה

| יום רביעי, 26 באוגוסט 2020, 18:44 | חומרה, מחשבים

יצרנית כרטיסי המסך nVidia ביצעה השקה שקטה לכרטיס ה-GeForce MX450, הדגם הראשון בסדרת ה-MX4XX של החברה שצפוי להשתמש בארכיקטרורטת ה-Turing העדכנית הנמצאת בשימוש בכרטיסי ה-GeForce RTX ו-GeForce GTX האחרונים שלה, כאשר באופן מפתיע הוא הופך לכרטיס המסך הראשון של החברה שמגיע עם חיבור PCI Express 4.0.

עמוד המוצר של ה-MX450 עלה רשמית לאתר הגרמני של nVidia, אך עם זאת החברה לא פרסמה מידע מלא על הכרטיס החדש מלבד מספר פרטים מעניינים, בהם חיבור ה-PCIe 4.0 של הכרטיס שמופיע לראשונה בכרטיס מסך של nVidia. בנוסף לחיבור החדש הכרטיס יגיע עם תמיכה בזכרונות GDDR5 ו-GDDR6 כאשר הוא משתמש בטכנולוגיית ה-Optimus של החברה לשימוש טוב יותר עם הכרטיס המסך המובנה של המחשב הנייד ותמיכה בתקני ה-DirectX 12, Vulkan 1.2 , OpenGL 4.6 ו-OpenCL 1.2 הגרפיים.

בעוד שהחברה לא פרסמה את המפרט המלא של הכרטיס החדש, לפי המידע הקיים הכרטיס ישתמש בליבת Turing מדגם TU117 בגרסת N18S-G5 בייצור 12nm, כשהוא צפוי להיות גרסה "מסורסת" של כרטיס ה-GeForce GTX 1650 הנייד של החברה ולספק ביצועים משופרים בהשוואה לסדרות ה-MX הישנות שהתבססו על ליבת ה-Pascal הישנה.

כרטיס GeForce MX450 (מקור nVidia)

כרטיס ה-GeForce MX450 החדש של nVidia מגיע בתור תעלומה מעניינת, בעוד שהצפי הוא שהכרטיס יתבסס על ליבת ה-Turing של החברה. השימוש בחיבור PCIe 4.0 רומז כי הכרטיס מתבסס בכלל על ליבת ה-Ampere העתידית שצפויה להיות מוכרזת בתחילת ספטמבר כחלק מסדרת ה-RTX 3000, למרות שלא סביר כי הליבה תמצא את דרכה לסדרת ה-MX שמשתמשת לרוב בליבות גרפיות ישנות יחסית לסדרות ה-RTX ו-GTX של nVidia.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות