המשחק Black Ops: Cold War מחזיר את הסדרה בחזרה למקורות

חברת אקטיביז'ן (Activision) הכריזה אמש (ד', 26.8) על הכותר הבא בסדרת המשחקים Call Of Duty, זה ייקרא Black Ops: Cold War, וכפי ששמו מעיד, יחזור המשחק למקורות סדרת Black Ops ויגיע כהמשך ישיר למשחק הראשון בסדרה שהופץ לפני עשור, בשנת 2010. באקטיביז'ן תכננו את המשחק כך שיגיע בדיוק בזמן לקראת השקתן של קונסולות המשחק מהדור הבא, אך צפויה גם תמיכה בקונסולות מהדור הנוכחי, וכן סיפור חדש, משחק מולטיפלייר חוצה פלטפורמות ומצב זומבים חדש לחלוטין.

בשונה ממרבית משחקי Black Ops, משחק Cold War החדש ייקח אותנו בחזרה לשנות ה-80 לימי המלחמה הקרה בין ארה"ב ורוסיה (U.S.S.R). יהיה זה המשך ישיר למשחק הראשון בסדרה, שהתמקד במלחמת ויאטנם בשנות ה-60, כך שתוכלו לשכוח מכלי הנשק העתידניים שהוצגו במשחקי Black Ops 2, 3 ו-4.

המשחק החדש יציג כמה דמויות מוכרות מהמשחק המקורי מ-2010, אלו ישתלבו כדמויות המלוות את השחקן הראשי (NPC), שמשימתו תהיה לפענח מזימה ליצור כאוס בעולם, כאוס שמנסה ליצור סוכן מטעם רוסיה העונה לשם פרסיוס (Perseus). במצב השחקן היחיד תוכלו לעקוב אחר צעדיו של הסוכן החשאי במקומות שונים בעולם, בהם ברלין, טורקיה, ויאטנם, מוסקבה ואחרים, כאשר פריטים נוסטלגיים מהתקופה צפויים להופיע במשחק גם כן, וגם רונלד רייגן, הנשיא ה-40 של ארה"ב שכיהן בתקופה שבין 1981-1989, יהיה שם.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי
Black Ops: Cold War (תמונה: Treyarch / Activision)

Black Ops: Cold War (תמונה: Treyarch / Activision)

לצד הסיפור במצב המשחק ליחידים, מבטיחה אקטיביז'ן גם מצב מרובה משתתפים (מולטיפלייר) שיגיע למשחק, פרטים על זה ייחשפו באירוע שתערוך החברה ב-9 בספטמבר. עד אז, חושפת מפיצת המשחקים כי ממצב ריבוי המשתתפים ניתן יהיה ליהנות גם במשחק מול שחקני Black Ops Warzone, כולל נשקים מתקופת שנות ה-80 שיהיו זמינים למשחק עבור שחקני Warzone ו-Cold War גם יחד. החברה מבטיחה גם מצב זומבים חדש לחלוטין ותכנים נוספים שיגיעו כתוספות בחינם לאחר השקת המשחק.

את המשחק החדש חוזר לפתח סטודיו Treyarch, שהיה אחראי גם על משחקי Black Ops הקודמים, ובשיתוף פעולה עם Raven Software, סטודיו משחקים נוסף היושב מתחת למטריה הגדולה של אקטיביז'ן, והיה אחראי למשחקים כמו Soldier of Fortune, Quake 4 וכמובן Call Of Duty : Modern Warfare 3 ועל Black Ops המקורי מ-2010.

Black Ops: Cold War יושק ברחבי העולם ב-13 בנובמבר, 2020, אז יהיה המשחק זמין עבור קונסולות ה-PlayStation 4, ה-Xbox One ועל גבי מחשבי PC (דרך Battle.net), כאשר במהלך עונת החגים של 2020 הוא יגיע גם לקונסולת הדור הבא PlayStation 5 ו-Xbox Series X. באקטיביז'ן מבטיחים כי ניתן יהיה לשחק במצב המולטיפלייר במשחק גם בין הדורות השונים של הקונסולות, אך נראה כי רוכשי Cold War עבור הדור הנוכחי של הקונסולות יאלצו לרכוש עותק משחק עם אפשרות שדרוג לקונסולות הדור הבא במידה ולא ירצו לרכוש את המשחק מחדש עבור הקונסולות החדשות שיצאו מאוחר יותר השנה.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות