רשמי: סדרת ה-Realme 7 תוכרז ב-7 בספטמבר; העיצוב המלא נחשף יחד עם המפרט

Realme 7 (תמונה: Realme) Realme 7 (תמונה: Realme)

בשעה שבארץ סדרת ה-Realme 6 ממשיכה להימכר גם ברגעים אלו, המותג הצעיר חושף פרטים חדשים על סדרת ה-Realme 7 אשר מתקרבת אלינו בצעדי ענק ותוכרז כבר ב-7 בספטמבר. דרך חומרים רשמיים שפורסמו, המותג חושף את עיצוב המכשירים בסדרה וחלקים מרכזיים ממפרטם, כאשר הדלפה נוספת נכנסת לפעולה ומגלה את שאר הפרטים שנותרו בעלטה.

בגזרת המידע הרשמי, המותג חושף תמונה המציגה את החזית של אחד המכשירים בסדרה, כשזה מציג מסך מקצה לקצה עם חור מצלמה בודד בחלקו העליון והשמאלי. כמו כן, באותו עמוד רשמי מצרפת החברה תמונה של מכשיר נוסף בעל מסך מקצה לקצה וחור מצלמה כפול הן תחת הכותרת Realme 7 והן תחת הכותרת Realme 7 Pro. עקב כך, לא נוכל לאשר באופן רשמי האם המכשירים יגיעו עם חור מצלמה בודד או כפול.

עוד באותו העמוד חושפת החברה כי זוג המכשירים יגיעו עם מצלמה ראשית חדשה ברזולוציית 64 מגה פיקסל מבית סוני, עם גודל חיישן של 1/1.73 ומפתח צמצם של f/1.8. מעבר לכך, אנחנו מגלים שמערך הצילום של דגם הפרו יציע גם חיישן משני לצילום בזווית רחבה של 119 מעלות, יחד עם חיישן לצילום מאקרו ממרחק של 4 ס”מ וחיישן לצילום פורטרטים.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

בנוסף, רילמי מעידה כי תשלב את טכנולוגיית הטעינה SuperDart במכשירים החדשים, אך לא בהכרח מציינת כי הטכנולוגיה, אשר מציעה טעינה בהספק של 65 וואט, תגיע למכשיר ה-Realme 7. עם זאת, המותג מאשר כי אחד מהמכשירים ישתמש במערכת שבבים ראשונה מסוגה, כשאיננו יודעים באופן רשמי באיזו מערכת שבבים מדובר.

Realme 7 Pro

במעבר לחלקת ההדלפות, כאן נוכל לספר כי מכשיר ה-Realme 7 Pro יגיע עם מסך בגודל 6.4 אינץ’, עם פאנל מסוג Super AMOLED, ברזולוציית +Full HD ובפריסה של 2400 על 1080 פיקסלים. המכשיר עתיד לשלב מערך רמקולים בתצורת סטריאו, כך שסביר להניח שרילמי תפיק סאונד גם מאפרכסת השמע וגם מרמקול תחתון.

Realme 7 (תמונה: Realme)
Realme 7 (תמונה: Realme)

מערך הצילום יורכב מחיישן ראשי ברזולוציית 64 מגה פיקסל (IMX682), עם מפתח צמצם f/1.8 וגודל חיישן של 1/1.73. החיישן המשני במערך יגיע ברזולוציית 8 מגה פיקסל, וזה יאפשר צילום בזווית רחבה של 119 מעלות דרך מפתח צמצם f/2.3. שאר החיישנים במערך יגיעו ברזולוציה של 2 מגה פיקסל, ואלו יאפשרו צילום מאקרו וצילום פורטרטיים בשחור/לבן. מצלמת הסלפי שבחזית המכשיר תגיע ברזולוציה של 32 מגה פיקסל, עם מפתח צמצם f/2.5 וזווית צילום של 85 מעלות.

גזרת הביצועים של המכשיר תתבסס על מערכת השבבים Snapdragon 720G, המיוצרת בתהליך 8 ננו-מטר וכוללת 8 ליבות מסוג Kryo 465 בתדר מירבי של 2.3 גיגה-הרץ. יחד איתה, נקבל לידינו גם 6 או 8 גיגה-בייט של זיכרון עבודה ו-128 גיגה-בייט של נפח אחסון. את המערך כולו תניע סוללה בקיבולת 4500 מיליאמפר/שעה, הנטענת דרך מחבר מסוג USB Type-C בהספק של 65 וואט לטעינה מ-0 ל-100 ב-34 דקות.

Realme 7

האח הקטן מבין השניים אשר צפוי להגיע גם עם תג מחיר זול יותר, יגיע עם מסך בגודל 6.5 אינץ’, עם פאנל מסוג IPS LCD, ברזולוציית +Full HD ובפריסה של 2400 על 1080 פיקסלים. קצב הרענון של התצוגה עומד על 90 הרץ, כשבחלקו העליון והשמאלי ממוקם חור מצלמה המכיל את מצלמת הסלפי, בשעה שסורק טביעות האצבע מתיישב במסגרת המכשיר ומאפשר את פתיחת הנעילה במהירות.

Realme 7 (תמונה: Realme)
Realme 7 (תמונה: Realme)

מתחת למכסה המנוע נפגוש את מערכת השבבים Helio G95 מבית מדיה-טק, אשר כלל עוד לא הוכרזה כך שנוכל לשער שעל מערכת השבבים הזו מדברת רילמי בחומרים הרשמיים. עם זאת, המכשיר יעשה שימוש ב-6 או 8 גיגה-בייט של זיכרון עבודה, לצד 64 או 128 גיגה-בייט של נפח אחסון לבחירת המשתמש. מאחורי הקלעים נמצא סוללה בקיבולת 5000 מיליאמפר/שעה, התומכת בטעינה מהירה בהספק של 30 וואט בטכנולוגיית ה-Dart Charge.

מערך הצילום שבחלקו האחורי של המכשיר כמעט זהה לזה של אחיו הבוגר, כך שגם כאן נמצא חיישן ראשי ברזולוציית 64 מגה פיקסל עם מפתח צמצם f/1.8 מבית סוני, יחד עם חיישן ברזולוציית 8 מגה פיקסל וזוג חיישני 2 מגה פיקסל לצילום פורטרטיים בשחור/לבן ומאקרו. עם זאת, ההבדלים בין השניים צפויים להימצא היכן שהמידע כרגע אינו ידוע, כך שייתכן שהמצלמה הרחבה תצלם בזווית שונה ועם מפתח צמצם אחר. בנוסף, ישנו הבדל נוסף בחזית וזה נמצא במצלמת הסלפי אשר מגיעה ברזולוציה של 16 מגה פיקסל, עם מפתח צמצם f/2.0 וזווית צילום של 79.3 מעלות.

השוואת מפרטים