הוכרז: המשחק The Sims 4 מקבל הרחבה חדשה של Star Wars

למשחקי ה-Sims תמיד היו שלל הרחבות שונות ומשונות, והפעם מצטרפת לחגיגה הרחבה חדשה של “מלחמת הכוכבים”, עבור The Sims 4. ההרחבה, שזכתה לשם הארוך The Sims 4 Star Wars: Journey to Batuu Game Pack, צפויה להגיע כבר בחודש ספטמבר הקרוב אל השחקנים, ונראה כי היא מכילה כמות הוגנת של תוכן עבור חובבי מלחמת הכוכבים.

כמו כל חבילת הרחבה של The Sims, גם כאן תקבלו שלל פריטים חדשים עבור הסימים שלכם, והפעם כצפוי כולם קשורים לעולם של Star Wars. בין היתר תקבלו חלליות כמו ה-X-Wing וה-Millennium Falcon, רובי לייזר, חייזרים מכל מיני סוגים, דמויות של מורדים ו-Stormtroopers, רובוטים כמו R2D2 המפורסם ושלל פריטי ריהוט ברוח הסדרה. תוכלו לרהט בתים בסגנון Star Wars עד שייראו כמו אחד המיקומים מהסרטים. אם תהיתם, אז כן, תקבלו גם חרבות אור (Lightsabers).

לצד האופי הפתוח של The Sims נראה כי ההרחבה תציע מעין סיפור הקשור לכוכב Batuu. תוכלו לבחור האם להצטרף ל-First Order, לכוח המורדים, או לצד חדש המכונה “Scoundrels”. הבחירות שתבצעו לאורך ההרפתקה יובילו בסופו של דבר להכריע מי ישלוט בכוכב כולו. ככל שתתקדמו בסיפור תפתחו גישה לפריטים חדשים, כמו חלליות קרב, תלבושות ומשימות בכוכב Batuu עצמו. מ-EA נמסר כי נוכל ליצור סיפור משלנו בעולם Star Wars וליצור חרב-אור ייחודית לדמות שלנו.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים