ווסטרן דיגיטל מציגה את פלטפורמת האבטחה ArmorLock לפתרונות אחסון חיצוניים

כונן ArmorLock Encrypted NVMe SSD (מקור WD)

ווסטרן דיגיטל (Western Digital), יצרנית פתרונות האחסון המוכרת, הכריזה על פלטפורמת האבטחה החדשה של החברה, ה-ArmorLock. מדובר בפתרון אבטחה חדשני המיועד להגן על מידע רגיש במיוחד המאוחסן בפתרונות האחסון החיצוניים של החברה, בטכנולוגיה שתהיה זמינה לראשונה בכונן ה-ArmorLock Encrypted NVMe SSD ממותג G-Technology שיגיע בנפח של 2TB.

פלטפורמת ה-ArmorLock החדשה של WD מגיעה כפתרון הגנה מקיף יותר לפתרונות אחסון חיצוניים, בהשוואה להצפנה הרגילה אותה ניתן למצוא במוצרים מתחרים, כאשר היא מתבססת על פתרונות ה-RISC-V ו-OpenTitan בתוספת ספריית הקריפטוגרפיה היעודית של החברה Sweet B, המגיעה כפתרון קוד פתוח שעבר את בדיקות חברת האבטחה Trail of Bits להגנה על מידע המשתמש והגישה אליו.

כונני ה-ArmorLock החדשים של החברה יגיעו עם רכיב ROT (ר”ת root of trust) מובנה ותעודת אבטחה דיגיטלית, כשהם מציעים פתרון נוח וקל לשימוש עם עדכוני קושחה באמצעות אפליקציית ה-ArmorLock היעודית, אשר בנוסף לפתיחת הכונן מהמכשיר הסלולרי, מאפשרת לנהל את הכונן עצמו עם הקצאת הרשאות גישה למשתמשים מרוחקים.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

כונן ArmorLock Encrypted NVMe SSD (מקור WD)

כונן ה-ArmorLock Encrypted NVMe SSD החדש של G-Technology יגיע בנפח של 2TB ויציע מהירות העברת נתונים של עד 1000MB/s באמצעות חיבור USB 3.2 Gen 2 של 10Gbps, כאשר הוא משתמש באפליקציית ה-ArmorLock היעודית של WD לסלולר כגורם אבטחה המאשר גישה לכונן באמצעות זיהוי פנים, טביעת אצבע או קוד רגיל.

הכונן יגיע עם הצפנת 256bit AES-XTS לאבטחת המידע עם אפשרות מעקב אחרי המיקום הפיזי האחרון הידוע של הכונן, יחד עם עמידות למים ואבק בתקן IP67, עמידות לנפילות מגובה של 3 מטר ולחץ של עד כ~453 ק”ג, כשהוא מאפשר למשתמשים לבצע מחיקה מאובטחת של תוכן הכונן ישירות מהסלולר.

ג’ים וולש, סגן נשיא בכיר ומנהל הפתרונות לשוק הצרכני בווסטרן דיגיטל מסר:

נתונים ונכסים דיגיטליים הם היתרון התחרותי של לקוחותינו – והצפנה הופכת חובה על מנת להגן על המשאבים האלה. בנינו את ArmorLock מתוך אמונה לפיה העולם זקוק לטכנולוגיות יסוד חדשות, שיאפשרו פרטיות נתונים מבלי לפגוע בזמינות הנתונים ותוך הגנה מפני דליפת מידע. שילוב הפלטפורמה הזאת עם מוצגי ה- NVMe SSD שלנו מאפשר להתמודד עם הבעיות הכואבות ביותר מולן ניצבים לקוחותינו.

כונן ה-ArmorLock Encrypted NVMe SSD החדש בנפח 2TB זמין למכירה במחיר של 599 דולר.

בעוד שפתרונות האחסון בענן הפכו כיום לנגישים וקלים לשימוש הרבה יותר מבעבר, ישנם לא מעט מקרים בהם משתמשים זקוקים לאבטחה ברמה גבוהה יותר אותה ניתן להשיג בפתרונות אחסון פיזיים שאינם מקושרים לרשת. פלטפורמת ה-ArmorLock החדשה של WD מציעה אבטחה ברמה גבוהה בהשוואה למוצרים אחרים הקיימים בשוק.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*קישורים בחלק מהפוסטים באתר קשורים בתכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים