שואב האבק הרובוטי השוטף Viomi V3 מגיע לישראל

שואב אבק רובוטי Viomi V3 (מקור Viomi)

קבוצת רונלייט, נציגת Viomi בישראל, הכריזה על ה-VIOMI V3 – שואב האבק השוטף החדש של החברה בארץ. השואב-שוטף הרובוטי מגיע עם 3 מכלים לשטיפה, שאיבה או פעולה משולבת ומשתמש במנוע חדש המייצר עוצמת שאיבה חזקה של 2600Pa, כאשר הוא כולל מערכת אנטי בקטריאלית מובנית לחיטוי בזמן העבודה.

שואב ה-VIOMI V3 החדש מחליף את דגם ה-VIOMI V2 מהשנה שעברה כאשר הוא מסוגל לזכור 5 מפות נפרדות שונות, בהן הוא מנווט באמצעות מערך לייזר LDS 2.0 משופר לניווט יעיל עם 12 חיישנים שונים לזיהוי והמנעות ממכשולים, תוך כדי שהוא מסוגל להתגבר על מכשולים בגובה של עד 2 ס”מ. אלגוריתם הניווט SLAM שופר גם הוא, לניקוי יעיל יותר עם תוספת מצב ניגוב Y המאפשר ניגוב טוב יותר להסרת כתמים קשים מהרצפה.

השואב החדש מגיע עם עוצמת שאיבה משופרת של 2600Pa, לעומת 2150Pa בדור הקודם, כאשר הוא מספק פתרון בריאותי טוב יותר עם מסנן HEPA מובנה לסינון האוויר הנפלט מהשואב העובר בנוסף איונייזר כסף-נחושת לחיטוי האוויר. בנוסף לחיטוי האוויר, ה-Viomi V3 מגיע עם מטלית ניגוב אנטי בקטריאלית העומדת בתקן GB15979-2002 וכוללת קוטל עובש המחסל על פי החברה חיידקי אי. קולי וסטפילוקוק זהוב ביעילות של 99%.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

שואב אבק רובוטי Viomi V3 (מקור Viomi)

על מנת לתת למשתמש את הגמישות הגדולה ביותר לניקוי הבית, הוא יוכל לבחור בין 3 מיכלים בהתאם לצורת הניקוי המועדפת עליו, מיכל אבק או מים בקיבולת 550 מ”ל או מיכל משולב המאפשר שאיבה וניגוב רטוב בו זמנית. סוללת השואב מגיעה בנפח של מוגדל של 4900mAh לעומת 3200mAh בדור הקודם, מה שמאפשר לשואב החדש לעבוד ברציפות כ~2.5 שעות ולכסות שטח של עד 250 מ”ר.

שואב ה-Viomi V3 זמין למכירה במחיר של 1999 ש”ח עם אחריות לשנתיים.

>> הנחת 100 ש”ח לקוראי גאדג’טי בעגלת הקניות ב-KSP בלחיצה כאן או עם קוד הקופון GadgetyKSP <<


*חלק מהקישורים המופיעים בפוסט קשורים בתכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים