מהיום תוכלו לתכנן נסיעה ב-Waze במחשב ולשלוח לטלפון בקלות

| יום רביעי, 9 בספטמבר 2020, 14:40 | כללי
תגיות: waze

פלטפורמת Waze, שנמצאת כיום תחת בעלותה של חברת גוגל, השיקה היום (ד', 9.9) פונקציה חדשה לתכנון נסיעות, אשר זמינה בהצגת מפות על גבי הדפדפן במחשב. המפה החיה של Waze הזמינה באתר ייעודי שהוקם על ידי הפלטפורמה, מאפשר כעת לתכנן ולשמור נסיעות ולשלוח אותן היישר לאפליקציה בטלפון הנייד.

על מנת שתוכלו לשלוח את הכתובת והמסלול שתיכננתם, יש תחילה להיכנס לאתר המפה החיה של Waze בכתובת waze.com/he/livemap, שם תוכלו לחפש את המיקום הרצוי כיעד ואף לקבוע את נקודת המוצא על מנת שתוכלו לראות את המסלול כולו על מסך המחשב. לאחר שהגדרתם את המסלול, ניתן ללחוץ על כפתור השיתוף לטלפון כדי להעביר את ההנחיות לאפליקציית Waze המותקנת על הסמארטפון.

ב-Waze מספקים שתי אפשרויות לביצוע העברת הנחיות הנסיעה מהמחשב לטלפון, הראשונה בהן תאפשר סריקת קוד QR שיופיע על מסך המחשב, אשר בסריקה עם מצלמת הטלפון יאפשר את פתיחת האפליקציה ותחילת הנסיעה לכתובת שבחרתם מראש. אפשרות נוספת היא לבצע כניסה לחשבון המשתמש שלכם ב-Waze על גבי המחשב, עם שם וסיסמה או באמצעות סריקת קוד ה-QR שיופיע על המסך, אז תוכלו לתכנן מסלול במחשב ולבצע שמירה שלו שתועבר לאפליקציה באופן מיידי, וללא צורך בסריקה נוספת של קוד QR.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

בתמונה מטה תוכלו לראות את ההוראות להעברת הנחיות הנסיעה מהמחשב למכשיר הנייד (אם תסרקו את קוד ה-QR בתמונה תגיעו למסעדה הודית טעימה).

העברת הנחיות נסיעה מהמחשב לנייד (תמונה: Waze)

העברת הנחיות נסיעה מהמחשב לנייד (תמונה: Waze)

"אנו יודעים שמספר עצום של משתמשים מבקרים במפה החיה של Waze מדי חודש כדי לבדוק עומסי תנועה בזמן אמת ואת תנאי הדרך", אמרה יעל שוורצברג, מנהלת מוצר ב Waze. "אנו שמחים לפשט כעת את החוויה שלהם ולהיות פלטפורמת הניווט הראשונה שמביאה את הנסיעה המתוכננת שלהם ישירות לאפליקציה במכשיר הנייד שלהם בלחיצת כפתור. כשאנשים רבים תקועים מול המחשבים בבתים שלהם כתוצאה מהתפרצות נגיף הקורונה, אנחנו מאפשרים להם להפיק את המירב מהמצב החדש הזה, ולצאת לדרך באופן הקל ביותר בזמן הנכון."

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות