נינטנדו מכריזה על משחק חדש בסדרת Legend of Zelda ל-Switch

נינטנדו הכריזה על משחק חדש בסדרת זלדה המפורסמת, ששמו יהיה Hyrule Warriors: Age of Calamity. המשחק, שמפותח בחברת Koei Tecmo, יהווה מעין כותר-מקדים ל-Breath of the Wild ויגיע ל-Switch בחודש נובמבר הקרוב. לצד ההכרזה שחררה נינטנדו טריילר ראשון למשחק, בו ניתן לקבל הצצה לכמה מההתרחשויות במשחק, ולמסר קצר מיוצרי המשחק.

מבחינת סיפור נוכל לצלול לאירועים שהתרחשו מאה שנים לפני Breath of the Wild. בתקופה זו, המכונה גם “האסון הגדול” (The Great Calamity), התרחשו שינויים גדולים בעולם המשחק אשר השפיעו על ההיסטוריה, והובילו לבסוף למציאות אותה אנו מכירים ב-Breath of the Wild. מבחינת משחקיות נראה כי נקבל מעין המשך רוחני ל-Hyrule Warriors, משחק מ-2014 ששם דגש רב יותר על קרבות גדולים, בסגנון משחקי Dynasty Warriors.

הדגש על קרבות גדולים יתבטא במשחק עצמו ולא רק בקטעי המעבר. בין היתר, נוכל לנסות את כוחנו בקרבות של אחד מול מאות ואפילו אלף אויבים. נוכל גם לשחק בתור מגוון דמויות מאותה התקופה. “אני מאמין שבמשחק הזה תקבלו את ההזדמנות לחוות את הקרבות של ‘האסון הגדול’ שלא נראו במלואם במשחק המקורי“, אמר אייג’י אונומה (Eiji Aonuma), מפיק סדרת Legend of Zelda.

נינטנדו מסרה כי Age of Calamity יגיע לחנויות ב-20 בנובמבר, השנה. ההשקה הקרובה תשמח את מעריצי הסדרה שיוכלו לחוות תקופה נוספת בקורות הממלכה, אך אלו שממתינים להמשך ישיר ל-Breath of the Wild יצטרכו להתאזר בסבלנות: “תצטרכו להמתין מעט יותר“, מסר אייג’י אונומה.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים