מכשירי Xiaomi Mi 10T ו-Mi 10T Pro נחשפים בהדלפה

Xiaomi Mi 10T Pro ו-Mi 10T Xiaomi Mi 10T Pro ו-Mi 10T

בסוף החודש הקרוב מתכננת שיאומי אירוע הכרזה נוסף, בו תחשוף החברה זוג מכשירים חדשים תחת סדרת ה-Xiaomi Mi 10T. שני המכשירים נחשפים כעת בהדלפה ומציגים עיצוב מרשים ומפרט טכני התואם במקומות מסוימים את זה של מכשירי דגל הנמכרים כיום בשוק, עם מערכת השבבים Snapdragon 865 של קוואלקום, מערך צילום מרובה מצלמות עם חיישן 108 מגה-פיקסל ראשי וסוללה גדולה, אך בשיאומי עשויים לוותר על פאנלי המסך מסוג OLED לטובת מסכי LCD בעלי קצבי רענון גבוהים במיוחד.

עיצוב ה-Xiaomi Mi 10T וה-Mi 10T Pro מזכיר סמארטפונים אחרים הזמינים כיום בשוק, עם עיצוב מערך הצילום במבנה המלבני בפינה השמאלית העליונה של גב המכשירים. מערך הצילום הראשי ככל הנראה יורכב מ-4 מצלמות, עם חיישן 108 מגה-פיקסל ראשי עבור דגם הפרו ו-64 מגה-פיקסל לדגם הסטנדרטי, כאשר פרט לחיישן הראשי נוכל למצוא מצלמת 20 מגה-פיקסל לצילום תמונות בזווית רחבה, מצלמת טלפוטו לביצוע זום וחיישן נוסף אשר ככל הנראה ישמש לצילומי מאקרו או למדידת עומק. בחלקם הקדמי של המכשירים, בתוך חור בראש התצוגה, תשולב מצלמת 20 מגה-פיקסל.

המסך בזוג המכשירים צפוי להגיע בגודל של 6.67 אינץ’, ברזולוציית +Full HD, אך בכל הנוגע לפאנל התצוגה הציגו הדלפות שונות פרטים שונים, ובעוד הדלפה קודמת בנושא דיברה על שימוש בפאנלי OLED, ההדלפה האחרונה מדברת על פאנלי LCD שיאפשרו קצב רענון גבוה במיוחד העומד על 144 הרץ.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

Xiaomi Mi 10T Pro ו-Mi 10T
Xiaomi Mi 10T Pro ו-Mi 10T

מתחת למכסה המנוע צפויים זוג המכשירים להגיע עם מערכת השבבים Snapdragon 865, יחד עם 6GB RAM עבור דגם ה-Mi 10T ו-8GB RAM עבור דגם ה-Mi 10T Pro, כאשר רכיבי 128 או 256 גיגה-בייט יהיו זמינים בצד האחסון, יחד עם סוללת 5,000mAh שתתמוך בטכנולוגיית טעינה מהירה.

הפרטים המגיעים מההדלפות עדיין אינם שלמים, וישנם מקומות בהם יש לקחת את הפרטים בעירבון מוגבל, במיוחד כאשר לא שמענו עדיין על הבדלים משמעותיים במיוחד בין הדגמים, זאת פרט למצלמה ורכיב הזיכרון. את אירוע ההכרזה צפויה שיאומי לקיים בסוף החודש, באיזור ה-30.9, אז נוכל ללמוד את כל הפרטים על זוג המכשירים החדשים בסדרת ה-Xiaomi Mi 10T.

השוואת מפרטים