גוגל תחשוף את ה-Pixel 5, רמקול חכם ומכשיר Chromecast ב-30.9

לוגו גוגל צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג’טי

חברת גוגל הפיצה הזמנות לאירוע שיערך ב-30 בספטמבר ויתמקד בחומרה חדשה אותה תחשוף. החברה רשמה במפורש על גבי ההזמנה, שבמהלך האירוע היא תחשוף מוצרים חדשים הכוללים סמארטפונים מסדרת Pixel, רמקול חכם ומכשיר Chrromecast. מזה זמן מה שאנחנו מחכים לאירוע של גוגל, אחרי הטיזר שחשפה החברה אודות הפיקסל 5 באירוע ההכרזה הקודם שלה על הפיקסל 4A. על גבי ההזמנה לא היה רמז לשעון חכם חדש מבית גוגל, אך אולי נקבל אותו כהפתעה.

באירוע הקרוב גוגל צפויה לחשוף שני סמארטפונים חדשים בסדרת הפיקסל. הראשון יהיה ה-Pixel 5, שישמש כסמארטפון הדגל מבית גוגל עם כל היכולות המתקדמות ביותר של אנדרואיד. לצידו, החברה צפויה לחשוף גם גרסה חדשה של סמארטפון שוק הביניים שלה, Pixel 4A, שיקבל תמיכה בתקשורת דור חמש (5G). ה-Pixel 4A זכה לביקורות אוהדות מאוד והתוספת החדשה תהפוך אותו למכשיר אפילו יותר אטרקטיבי עבור אלו שרוצים אותו לכמה שנים קדימה.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

סביר להניח שמרבית המכשירים שגוגל תחשוף באירוע יהיו אלו שהודלפו פעמים רבות בחודשים האחרונים. המודלף הגדול ביותר כנראה הוא מכשיר ה-Chromecast החדש, שאמור להריץ את מערכת ההפעלה אנדרואיד טי וי (Android TV). מדובר במכשיר שיהיה מעין דונגל המתחבר לחיבור ה-HDMI בטלוויזיה ומציג את הממשק המלא של אנדרואיד עבור טלוויזיות חכמות. המכשיר המדובר מכונה “סברינה” והוא נשמע מסקרן מאוד מכיוון שזו הפעם הראשונה בה גוגל תשיק מכשיר המריץ אנדרואיד טי וי. ייתכן שהחברה תציג גם דונגל Chromecast סטנדרטי לשידורים מהסמארטפון.

שם קוד Sabrina (מקור XDA)

ההתייחסות האחרונה מההזמנה היא לרמקול חכם חדש, שסביר להניח שיהיה חלק מסדרת הרמקולים החכמים שעברה מיתוג מחדש תחת מותג Nest. לפי השמועות, הרמקול צפוי להיות בגודל בינוני, שיהיה בין ה-Nest Mini ל-Google Home Max.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים