מצלמת GoPro Hero9 Black (מקור GoPro)

מצלמת GoPro Hero9 Black (מקור GoPro)

נפתחה המכירה המוקדמת של GoPro Hero9 Black במחיר 1,999 ש"ח

| יום שישי, 18 בספטמבר 2020, 10:27 | צילום

ימים בודדים בלבד לאחר שנחשפה באופן רשמי, מתחילה המכירה המוקדמת של מצלמת ה-GoPro Hero9 Black בישראל, כאשר זו מוצעת במחיר של 1,999 ש"ח עם אחריות היבואן הרשמי, רונלייט, לתקופה של שנה. פרט למצלמה עצמה, באריזה של ה-GoPro החדשה תוכלו למצוא סוללה נטענת, תושבת דביקה קמורה, אבזם הרכבה, כבל USB-C, בורג ידני ומגן מצלמה, כאשר מועד ההשקה הרשמי ותחילת האספקה נקבעו בין ה-1-5.10.2020.

מצלמת ה-Hero9 Black מגיעה עם מסך 1.4 אינץ' קדמי לצפיה בצילומים בזמן אמת ומסך מגע אחורי בגודל 2.27 אינץ' המשמש לשליטה על המצלמה. חיישן הצילום ב-Hero9 מאפשר צילומי וידאו ברזולוציה של עד 5K וצילום סטילס של עד 20 מגה-פיקסל, כשהוא כולל את מייצב ה-HyperSmooth 3.0, המאפשר  וצילומי וידאו יציבים במיוחד. ניתן גם להסריט וידאו בהילוך איטי של עד 240 פריימים לשנייה ב-1080P ולהשתמש ב-Hero9 כמצלמת רשת באיכות של 1080P ולביצוע סטרימינג.

במגוון מצבי הצילום ניתן למצוא את מצב ה-TimeWarp 3.0 לצילומי Timelapse, מצב ה-Live Burst המאפשר צילום של שנייה וחצי לפני ואחרי הלחיצה על צילום התמונה ועוד.

למידע נוסף ולרכישה במסגרת המכירה המוקדמת – לחצו כאן


*חלק מהקישורים המופיעים בפוסט קשורים בתכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות