מתוך "הבנים" (תמונה: Amazon)

מתוך "הבנים" (תמונה: Amazon)

אמזון מפתחת סדרת ספין אוף ל"הבנים"

| יום ראשון, 27 בספטמבר 2020, 13:30 | בידור ופנאי

העונה השניה של "הבנים" (The Boys), שהחלה מוקדם יותר החודש, נרשמה כהשקה הגלובלית הנצפית ביותר של חברת אמזון. בעקבות כך, החברה הכריזה על פיתוח סדרת-בת שתתמקד בקולג' לגיבורי על.

הסדרה תעקוב אחר הקולג' היחיד בארה"ב שמיועד אך ורק לגיבורי על, ובו לומדים צעירים הורמונליים, תחרותיים ובעלי כוחות אשר מקווים לקבל חוזים לעבוד כגיבורים בערים הגדולות ביותר לאחר הלימודים. הסדרה מתוארת כחצי סדרת קולג' וחצי "משחקי הרעב" – שכן הסטודנטים הצעירים יתחרו זה בזה על המשבצות המועטות של גיבורים בערים הנחשבות. בדומה ל"הבנים", גם סדרת הבת תהיה סאטירית וחצופה, אך גם בעלת לב.

אפשר לדמיין כי אם סדרת האם מבקרת את עולם המבוגרים של גיבורי העל, הסדרה החדשה תשאב מסרטים כמו "אקס מן" המתארים אקדמיה לבעלי כוחות. אם שם לומדים מוטנטים כיצד לשלוט בכוחותיהם ולהשתמש בהם לטובה, הקולג' בעולם "הבנים" סביר שיעקוב אחרי הדרך בה צעירים פורעניים בעלי כוחות על באמת מתנהגים.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

את הקולג' המתואר בסדרה מנהלת חברת "ווט" – החברה המפוקפקת בניהולו של סטן אדגר (ג'יאנקרלו אספוזיטו), כך שניתן להניח שהקולג' אינו בעל כוונות טובות וכנראה הוקם כעוד דרך לסייע לחברה לנצל את כוחם של גיבורי העל בדרך להשתלטות על העולם. טרם ידוע האם אספוזיטו יפציע גם בסדרת הבת, אך דווח כי הקולג' נמצא תחת השלוחה הבינלאומית של "ווט", כך שסביר שנראה בוסים אחרים בסדרה, כנראה אלו שמנהלים אגפים אחרים בחברה. אחד המפיקים, השחקן סת' רוגן, אף הגדיל ופרסם בטוויטר הודעה רשמית על הסדרה ובחר לכתוב שמדובר ב"הרחבת היקום הקולנועי של ווט":

את הסדרה החדשה יצר קרייג רוזנברג, אחד מהתסריטאים בסדרת האם. יוצר "הבנים", אריק קריפקה, ישמש כמפיק בפועל בזמן שימשיך לעבוד על הסדרה המקורית, שעונתה השניה צפויה להסתיים ב-9 באוקטובר. עונה שלישית כבר הוזמנה מראש על ידי אמזון.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות