חברת HOT Mobile משיקה רשת 5G בישראל

לוגו HOT Mobile

חברת הוט מובייל (HOT Mobile) הודיעה היום (ג’, 29.9) על ההשקה המסחרית של רשת הדור החמישי (5G) שלה, וכי תציע ללקוחותיה אפשרות להתחברות לרשת הסלולר החדשה עם נפח גלישה של עד 1TB ב-250 אתרים ברחבי הארץ וכיסוי ב-140 ישובים. לצד זאת, חשפה החברה תכניות יעודיות התומכות בחיבור לרשת ה-5G החדשה וגם זוג מכשירים שיתמכו ברשת החדשה של החברה.

תכניות סלולר 5G מבית HOT Mobile

בהוט מובייל מציגים בשלב זה שתי תכניות יעודיות לרשתות 5G, ומבטיחים כי תכניות נוספות יגיעו בהמשך. שתי התכניות מציעות שילוב בין נפח גבוה של גלישה וחבילות של שיחות, הודעות ודקות שיחה ליעדים נבחרים בחו”ל, כשמהחברה נמסר כי “בשביל ליהנות מחווית דור 5, לקוחות HOT MOBILE יוכלו להצטרף לאחת מהתכניות החדשות שהשקנו, ולהיות עם מכשיר תומך דור 5“, זאת בתגובה לשאלת גאדג’טי אודות התמיכה ברשת החדשה על גבי תכניות קיימות של לקוחות HOT Mobile.

להלן התכניות החדשות הזמינות:

  • תכנית EXTRA 5G (מחיר: 59.90 ש”ח בחודש) – התכנית כוללת נפח גלישה של 500 גיגה-בייט, 5000 הודעות, 500 דקות שיחה ו-350 דקות שיחה ליעדים נבחרים בחו”ל, עם התחייבות לשמירה על המחיר למשך חמש שנים.
  • תכנית Maximum 5G (מחיר: 69.90 ש”ח בחודש) – התכנית כוללת נפח גלישה של 1 טרה-בייט, 5000 הודעות, 500 דקות שיחה, 500 דקות שיחה ליעדים נבחרים בחו”ל וגישה לשירות NEXT TV, עם התחייבות לשמירה על המחיר למשך חמש שנים.

לצד חבילות ה-5G החדשות, הודיעה הוט מובייל כי תציע ללקוחותיה את מכשירי ה-Xiaomi Mi 10 5G ואת ה-Poco F2 Pro 5G המותאמים לתמיכה ברשת החדשה, ובמחירים של 2,999 ו-2,499 ש”ח, בהתאמה, כאשר בחברה מבטיחים כי ישיקו בקרוב גם מכשירים תומכי דור 5 מבית סמסונג ואפל.

פריסת האתרים של הוט מובייל מכסה מעל ל-140 יישובים, ביניהם: אור יהודה, אילת, באר שבע, אשדוד, בית שמש, גבעתיים, יקום, ירושלים, כרמיאל, לוד, נהריה, נתיבות, פתח תקווה, קיסריה, קריות, עפולה, נצרת, קדימה צורן, רחובות, תל שבע, תל אביב ועוד.

השוואת מפרטים