טלגרם 7.1

גרסה 7.1 של טלגרם מוסיפה תגובות לערוץ של גאדג'טי

| יום חמישי, 1 באוקטובר 2020, 11:21 | אפליקציות, רשתות חברתיות
תגיות: Telegram, טלגרם

חברת טלגרם (Telegram) מכריזה על גרסה 7.1 של אפליקציית ההודעות, המגיעה עם מגוון פיצ'רים חדשים הכוללים אפשרות חיפוש משודרגת לחיפוש לפי סוגים ותאריכים, ניהול אנונימי של קבוצות המסתיר את זהות המנהלים, תגובות לפוסטים בערוצים וכמו תמיד בעדכונים האחרונים, אוסף אמוג'י מונפשים חדשים.

גרסה 7.1 החדשה מגיעה רק כחודש אחרי חגיגת 7 השנים לטלגרם והשקת גרסה 7.0, עם אוסף פיצ'רים חדשים הממשיכים את המסורת של החברה לעדכן ולשדרג את שירות המסרים הפופולרי. השדרוג הגדול ביותר למשתמשים הרגילים מגיע בדמות פילטר החיפוש החדש המאפשר לחפש אחרי קבצים, קישורים, שיחות ועוד, עם אפשרות לחיפוש לפי תאריכים ספציפיים או חודשים, על מנת להקל על המשתמשים באיתור המידע אותו הם מחפשים.

בעבור מנהלי קבוצות הטלגרם, החברה הוסיפה אפשרות להוספת מנהל אנונימי. הפיצ'ר החדש מעלים את פרטי המנהל של הקבוצה ומסיר אותו מרשימת חברי הקבוצה עצמה, כאשר הוא מקבל במקום את שם הקבוצה אותה הוא מנהל. הפיצ'ר נועד להגן על זהות המנהלים. בנוסף, ערוצים בטלגרם מקבלים אפשרות לתגובות על הפוסטים השונים שינוהלו בתת דיון נפרד וגם יועברו לקבוצה המשוייכת לערוץ.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

טלגרם

בנוסף לפיצ'רים הקודמים שיהיו זמינים לכלל המשתמשים בטלגרם, החברה הוסיפה מספר תוספות חדשות לאפליקציית הטלגרם באנדרואיד, בהן תפריטים קופצים מונפשים לפעולות כמו מחיקת הודעות, שמירת מדיה ועוד, כאשר משתמשים המחזיקים יותר מפרופיל טלגרם אחד יוכלו לקבל תצוגה מהירה של הצ'אטים השונים במשתמשים הנוספים מבלי לעבור לפרופיל הנוסף דרך תפריט ניהול החשבונות בטלגרם.

וכמו שהתרגלנו לראות בעדכונים קודמים, החברה ממשיכה להוסיף עוד אמוג'י מונפשים חדשים שניתן לשלוח באופן אוטומטי במשלוח הודעה המכילה את האמוג'י עצמו בלבד.

בעוד שאפשרויות החיפוש החדשות והתגובות לערוצים מגיעים בתור פי'צרים שימושיים למדי, התוספת החשובה ביותר מגיעה בדמות המנהלים האנונימיים בקבוצות. הפיצ'ר שמגן על זהות המנהלים נועד לפי החברה לעזור לטלגרם לשמש ככלי תקשורת חשוב לארגון מחאות תוך כדי שמירה על זהות המארגנים בדגש על המחאות הקיימות כיום בבלארוס.

כך תצטרפו לקבוצות של גאדג'טי בטלגרם:

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות