כך תצפו באירוע ההכרזה על ה-OnePlus 8T

חברת וואן פלוס תציג היום (ד', 14.10) באופן רשמי את מכשיר הדגל החדש OnePlus 8T באירוע שיועבר בשידור חי באופן מקוון. את האירוע תפתח החברה החל מהשעה 17:00 לפי שעון ישראל, כאשר עוד לפני האירוע הספיקה לאשר כיצד ייראה הטלפון החדש באופן רשמי, זאת לצד חשיפת פרטים רבים אודות מפרטו שהגיעו דרך הדלפות שונות.

מכשיר ה-OnePlus 8T יהיה ממשיך דרכו של ה-OnePlus 8 הסטנדרטי, והחברה אינה צפויה להציג דגם פרו בסדרה החדשה בשלב זה. בקדמת הוואן פלוס 8T אנו צפויים למצוא מסך שטוח, עם פאנל תצוגה מסוג AMOLED ובקצב רענון של 120 הרץ, עם חור מצלמה קטן בחלקו העליון והשמאלי.

בגבו של המכשיר אנו מצפים לראות עדכון ל-4 מצלמות (במקום 3 בדגם הקודם), אלו יגיעו בתוך מודול מלבני הממוקם בפינה העליונה והשמאלית של המכשיר. החיישן הראשי במערך הצילום צפוי להגיע ברזולוציית48 מגה-פיקסל, עם ייצוב אופטי (OIS) ואורכי מוקד הנעים בין 14 מ"מ לעדשה הרחבה ו-26 מ"מ לעדשה הראשית.

עוד ידוע מתוך הדלפות קודמות כי המכשיר יגיע עם טעינה מהירה בהספק של 65 וואט בטכנולוגיית ה-Warp Charge, מה שצפוי לאפשר למשתמשים בו לטעון את ה-OnePlus 8T במהירות, ותוך כמחצית השעה לטעינה מלאה מ-0 ל-100%.

הצטרפו אלינו החל מהשעה 17:00 וצפו באירוע בשידור חי בוידאו המצורף בראש הכתבה. קבוצת הדיונים של גאדג'טי בטלגרם >> https://t.me/GadgetySocial

השוואת מפרטים