מסתמן: גרסה מחודשת של Mass Effect תכיל את שלושת המשחקים הראשונים

שמועות אודות גרסה מחודשת של סדרת Mass Effect החלו להופיע כבר בסביבות חודש מאי. כעת, נראה כי השמועות מקבלות כנפיים חדשות, לאור דירוג גיל שהגיע מקוריאה. וועדת דירוג המשחקים של המדינה האסייתית דרגה את הגרסה המחודשת של Mass Effect, שנקראת Mass Effect Legendary Edition. אזכור המשחק מופיע במסמך רשמי של המדינה, ולכן נחשב לאמין. ניתן להוריד את קובץ האקסל בו מוזכר המשחק מהאתר הרשמי של הוועדה.

הדבר מצביע על כך שהשמועות היו נכונות: גרסה חדשה של Mass Effect אכן נמצאת בפיתוח. יתר על כן, היות ולא מדובר על משחקים נפרדים שנמסרו לדירוג, ההנחה הרווחת היא כי Mass Effect Legendary Edition יהיה למעשה אוסף של שלושת המשחקים הראשונים. בהתחשב בכך שמדובר בכמה מהמשחקים הפופולאריים ביותר בקטלוג של EA, הדבר נשמע הגיוני – עם זאת, EA לא הודיעה עדיין על הדבר באופן רשמי.

מתוך קובץ האקסל של וועדת הדירוג הקוריאנית

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

טרילוגיית Mass Effect המקורית פותחה על ידי חברת BioWare בין השנים 2007 ל-2012, ונחשבה בעיני רבים ליצירה מופתית המשלבת בין משחק תפקידים עם כתיבה ברמה גבוהה לאקשן מלא אדרנלין. בחירות השחקנים והדילמות אליהן נקלעים במהלך הסיפור מהוות חלק משמעותי מהחוויה. הסדרה אינה חפה מפגמים, כמו סיום שאכזב חלק מהשחקנים. ייתכן כי EA תנצל את ההזדמנות כדי לבצע שיפורים נוספים מלבד עדכון לגרפיקה.

BioWare המשיכה להוציא תכנים חדשים עבור Mass Effect עד 2013. אם EA תכלול את כל תכני Mass Effect באוסף אזי נקבל שלל מרשים למדי של תוכן, שחלקו גם מפצה על הסיום של הסדרה, כמו חבילת ה-Extended Cut. לפי השמועות החידוש צפוי לצאת בתחילת השנה הבאה לקונסולות ולמחשב האישי. כך או כך, סדרת Mass Effect המזדקנת תוכל להיעזר במתיחת פנים גרפית וכמה שיפורים למשחקיות.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים