דקסטר (תמונה: Showtime)

דקסטר (תמונה: Showtime)

"דקסטר" חוזר לרצוח במיני סדרה חדשה

| יום חמישי, 15 באוקטובר 2020, 17:30 | בידור ופנאי

שבע שנים לאחר שהסתיימה, רשת שוטואיים הכריזה על עונה חדשה של דרמת הפשע "דקסטר", שתחזיר למסך את הרוצח המדוקדק שהגדיר מחדש את המונח "אנטי גיבור". השחקן מייקל סי. הול שגילם את דקסטר ישוב לתפקיד לעונת המשך מיוחדת, ואיתו קלייד פיליפס – שהריץ את הסדרה ב-4 העונות הראשונות שלה.

"דקסטר", ששודרה במשך שמונה עונות בין 2006-2013, עקבה אחר מומחה תבניות דם אשר עובד ביום כחוקר במשטרת מיאמי, ומבלה את לילותיו כרוצח אכזרי החי לפי קוד שהנחיל בו אביו – לנווט את היצרים הרצחניים שלו לכדי חיסול פושעים שהמשטרה לא הצליחה לתפוס. במהלך הסדרה דקסטר נאבק בשאלות מוסריות והחלטות שגויות שהובילו אותו לשבור את הקוד ולהיאבק בדחפיו הקטלניים.

סיום הסדרה נחשב עדיין בעיני רבים בתור אחד מפרקי הסיום הגרועים ביותר בטלוויזיה. עוד לפני ששודר, החלו שמועות כי רשת שואוטיים הורתה ליוצר להשאיר את דמותו של דקסטר בחיים כדי שיוכלו להזמין עונת המשך בעתיד או ליצור סדרות בת שבהן יוכל דקסטר להופיע מדי פעם. כעת נראה כי הרשת סוף סוף החליטה לנצל את ההזדמנות – אך השאלה נותרת האם הקהל שכה שנא את הסיום יגיע לצפות במעלליו הבאים של הרוצח.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

החזרתו של פיליפס היא התקווה הגדולה של הקהל, שכן הוא זה שהפך את "דקסטר" לסדרה המוצלחת וזוכת הפרסים שהייתה בתחילתה. פיליפס לקח לידיו את הסדרה לאחר שהיוצר המקורי עזב מיד לאחר צילום הפרק הראשון. פיליפס הריץ את עונות 1-4, הזכורות כתור הזהב של הסדרה, ולאחר פרישתו הסדרה החלה להתדרדר לעלילות ממוחזרות וחסרות הגיון.

העונה החדשה הוזמנה על ידי שואוטיים כמיני סדרה בת 10 פרקים, וצפויה להתחיל את הצילומים בתחילת בשנה הבאה, לשידור עתידי בסתיו 2021. טרם הוכרז מי מחברי הקאסט ששרדו את הסדרה המקורית יחזרו גם לעונה זו.

שואוטיים שיחררה את ההודעה יחד עם סרטון קצרצר ומלא דם:

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות